Ana sayfa Dizi Fragmanları Kara Tahta üçüncü bölümde Atlas ve Irmak’ın yolları dikenlerle dolu

Kara Tahta üçüncü bölümde Atlas ve Irmak’ın yolları dikenlerle dolu

tarafından ker_def

Başrollerinde Miray Daner, Furkan Andıç ve Cengiz Bozkurt’un yer aldığı TRT1’in yeni dizisi Kara Tahta, üçüncü bölümüyle ekranlara geliyor… TRT 1’in iddialı yapımları arasında gösterilen “Kara Tahta”, 13 Nisan Çarşamba günü üçüncü bölümüyle izleyiciyle ile buluşacak. Peki, tanıtımları ile büyük merak uyandıran dizinin üçüncü bölümünde neler olacak?

Atlas’ın sığındığı öğretmenlik limanı, Bekir’in hain planlarıyla yıkılmayacak kadar güçlüdür. Irmak, Atlas’ın başına gelenlerden habersiz halde, kendisini istemeye gelen Bekir’e cevabını verir. Hikmet’in Atlas’ı kurtarmaya giderken Arif’e babalığını hatırlatması ise baba oğul arasındaki derin mesafede nasıl bir rol oynayacaktır?

Irmak, Atlas’ın sessizliği karşısında öfkesini gizleyemez ve aklıyla kalbini susturmak için elinden geleni yapar. Atlas’ın seneler önce yolladığı mektuplara neden cevap vermediğini sorması ise eski defterlerin bir kez daha açılmasına sebep olur. Memleketine dönen beklenmedik misafir de Arif cephesinde eski defterleri aralar.

Bekir, Irmak’ın gönlünde kendisine yer olmadığını çok iyi bildiği halde pes etmez. Irmak ve Atlas arasındaki uçuruma sebep olan Bekir’in yanında artık müttefikleri de vardır.

Kadrosunda Miray Daner, Furkan Andıç, Cengiz Bozkurt, Kerem Aslanoğlu, Yasemin Yazıcı, Selen Uçer, Çiçek Dilligil, Mine Tüfekçioğlu, Nizam Namıder gibi birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar otururken, senaryosunu ise Erkan Birgören kaleme alıyor.

“Kara Tahta”, üçüncü bölümüyle 13 Nisan Çarşamba günü TRT1’de.