Ana sayfa Dizi Haberleri Kara Tahta’nın reytingleri şoke ederken, Annenin Sırrıdır Çocuk’un yükselişi şaşırttı!

Kara Tahta’nın reytingleri şoke ederken, Annenin Sırrıdır Çocuk’un yükselişi şaşırttı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Çarşamba akşamları yeni diziler arasında ayakta kalma mücadelesi devam ediyor. Kuruluş Osman’ın günün hakimi olduğu ve tüm kategorilerde birincilikler almaya devam ettiği çarşamba akşamları, Kara Tahta ve Annenin Sırrıdır Çocuk dizileri ise güçlenme çabası içinde.

91. bölümü ile birlikte ABC1 grubunda yeniden çift haneli reytingler elde eden Kuruluş Osman, 20 Nisan akşamı yine milyonları ekran başına topladı. Tüm kategorilerde gelen birincilikler atv’yi yine gururlandırdı.

Kanal D ekranında finale doğru yürüyen Sadakatsiz dizisinin reytingleri düşerken, 57. bölüm tüm izleyici kategorilerinde üçüncülük elde etti. Sadakatsiz’in bu düşüşünden faydalanma noktasında ise en iyi çıkışı Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin yapabileceğine yönelik bir işaret var.

Kara Tahta'nın reytingleri şoke ederken, Annenin Sırrıdır Çocuk'un yükselişi şaşırttı! 7

20 Nisan akşamı Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi, diğer iki bölümüne nazaran reytinglerde çok iyi sonuçlar aldı. AB grubunda hala izleyici sayısı düşük olsa ve dokuzunculuk elde edilse bile, tüm kişiler ve ABC1’de ortalamaya yaklaşan reytingler ile umut ışığı belirdi. Dizinin 4’lü reytinglere doğru yaklaşması ve bu iki kategoride beşincilikler elde etmesi çok önemli bir gelişme olarak yorumlanabilir.

TRT1’in iddialı başlayan Kara Tahta dizisi ise reytinglerde yine kötü gidişatına devam ediyor. Miray Daner ve Furkan Andıç’ı başrolde buluşturan dram dizisinin 4. bölümü geride kaldı ve reytingler iyi gitmiyor. AB grubunda altıncılık, ABC1’de dokuzunculuk elde eden dizi tüm kişilerde ise günü on altıncı sırada bitirdi. Dizinin bu görüntüsü ile reytinglerde bir sıçrama yapma ihtimali iyice azaldı.

Show TV’de yayınlanan ve sezon sonunda final yapması beklenen Oğlum dizisinde 11. bölüm geride kaldı. AB grubunda elde edilen beşincilik ve ABC1’de de altıncılık dikkat çekti. Tüm kişiler kategorisinde ise 10. olan dizi, Kara Tahta’yı tüm izleyici gruplarında geçti.