SON DAKİKA
21 Eylül 2019 18:17

SON HABERLER

Kardeş Çocukları dizisi 2. sezonuna sürpriz bir yeni transfer var!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Geçtiğimiz sezon Star TV ekranında yayınlanan Kardeş Çocukları dizisi büyük beğeni toplamıştı.

Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Afra Saraçoğlu gibi önemli isimleri buluşturan Kardeş Çocukları dizisinin 1.sezon finalinden önce Furkan Andıç ayrılarak Her Yerde Sen dizisine geçmiş, Berkay Hardal ise Savaş Ekim karakteri ile diziye katılmıştı.

2. sezon öncesinde bazı soru işaretleri var. Mehmet Aslantuğ’un canlandırdığı ve silahlı saldırıya uğrayan Yıldırım Şener’in diziden ayrılıp ayrılmayacağı, ayrıca eşi tarafından zehirlenen Nur Fettahoğlu’nun canlandırdığı Umay Karay karakterine ne olacağı izleyicilerin kafasında soru işareti olarak kalmıştı.

2. sezon öncesi bir transfer gelişmesi daha yaşandı. Star TV’nin Gold Film imzalı dizisine Mert karakteri ile Erdem Yılmaz katılacak.

Erdem Yılmaz kimdir?

14 Ağustos 1990 yılında İstanbul’da doğan Erdem Yılmaz 2014 yılında %100 burslu olarak kazandığı Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun oldu.3 M.O.T.A ve No Act özel oyunculuk okullarında oyunculuk eğitimi almıştır. Yeditepe Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon bölümünde yüksek lisans yapmaktadır.

Erdem Yılmaz profesyonel tiyatro kariyerine 2013 senesinde İstanbul Devlet Tiyatrosunda Mustafa Avkıran’ın yönettiği “Ay Ecesi” ile başladı. 2014 senesinde İstanbul Devlet Tiyatrosunda Şakir Gürzumar’ın yönettiği “Çöl Fırtınaları” ve 2016 senesinde İstanbul Devlet Tiyatrosunda Malcolm Keith Kay’ın yönettiği “Coriolanus” oyunlarında sahneye çıktı.

Erdem Yılmaz “Aşkın Bedeli”,”Alın Yazım”,”Seni Kimler Aldı” tv dizilerinde rol almıştır.

Filmografi
Seni Kimler Aldı (TV Dizisi 2017)
Alın Yazım (TV Dizisi 2014)
Aşkın Bedeli (TV Dizisi 2013)

İlgili Haberler