SON DAKİKA
16 Haziran 2019 10:05

SON HABERLER

Kardeş Çocukları dizisinde Hayat’ın sözleri Umay’ı şoke edecek!

Star TV’nin yeni dizisi Kardeş Çocukları’nın 3 Şubat Pazar akşamı yayınlanacak 2. bölümünden 2. tanıtım da ekrana geldi.
Televizyongazetesi/Detay

Başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç ve Afra Saraçoğlu’nun oynadıkları dizide Umay ve Ümran, yıllar sonra yeniden karşılaşırlar.

Bu sırada Hayat’ın kızı olduğunu bilmeyen Yıldırım, sokakta karşılaştığı genç kızın sinir krizi geçirdiğini görünce yardım edecek.

Umay, bu karşılaşmayı uzaktan görüp büyük bir şaşkınlık yaşarken, asıl şaşkınlığı Hayat’ın “Annemin senden neden nefret ettiğini biliyorum” sözüyle yaşayacak.

Hayat, Umay’ın annesi olduğunu öğrendi mi?

İşte Kardeş Çocukları 2. bölüm 2. tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Ümran ve Umay’ın Hayatlarının Sınavı…

Ümran ve biricik kızı Hayat, adını kömür karasından alan Karalılar köyünde yaşayan sıradan bir anne kızdır. Derme çatma yuvalarına sığdırdıkları küçük mutlulukları, ailenin hastalıklı bir ruha sahip reisi Cemal’in gölgesindedir. Ümran, kızını kocasının eziyetlerinden korumak için kanatlarının arasından ayırmaz ama kolu kanadı geçmişten gelen ölümsüz bir sırla kırıktır. Hiçbir sır tek kişilik değildir. Ümran’ın hayatına damga vuran sırrın bir ucu, sıra dışı kimliğiyle adını dünyaya duyurmuş başarılı kalp cerrahı Yıldırım Saner’e, diğer ucu ise İstanbul cemiyetinin iddialı ‘’sosyetik güzeli’’ Umay Karay’a çıkar. Kendini baştan yaratmış, güçlü evliliğiyle, geçmişini bir kalemde silip atmış olan Umay, soyadını alıp sınıf atladığı güçlü kocası Reşat ve kızları Hayal’le hayallerindeki hayatı yaşar. Taa ki; Ümran ve Hayat’ın bütün Türkiye’nin gözü önünde yaşadıkları trajediye kadar. Tüm gözleri, ülkenin küçük köyü Karalılar’a çeviren dehşetle birlikte, hem bambaşka hayatlar yaşayan anneler ve kızlarının hem de hayatının en büyük gerçeğinden habersiz yıllar sonra doğduğu topraklara ayak basan Yıldırım’ın dünyası değişmek üzeredir.

İlgili Haberler