Ana sayfa Dizi Fragmanları Kasaba Doktoru dizisi 22. bölümde Hakan Hoca köşeye sıkıştı!

Kasaba Doktoru dizisi 22. bölümde Hakan Hoca köşeye sıkıştı!

tarafından ker_def

Hakan Hoca köşeye sıkışıyor… Uluçınar ekibi hastaneyi kurtarmak için seferber oluyor… TRT 1’in beğeniyle izlenen dizisi ‘Kasaba Doktoru’, 28 Ekim Cuma akşamı yirmi ikinci bölümüyle ekrana geliyor.

Yayınlanan her bölümünde heyecan dozunu artıran Kasaba Doktoru’nda bu hafta neler olacak? işte tüm detaylar: Neslihan’ın planı, Hakan ve Yalçın’ın durumunu tehlikeye sokar. Erol’u getirmek için sadece 24 saatleri vardır. Bu sırada Neslihan, Hakan’ı polislere yem etme düşüncesiyle Yalçın’ı kendi tarafına çekmek için vaatlerde bulunur. Başta Mine olmak üzere tüm Uluçınarlılar Hakan’ı ve hastaneyi kurtarmak için çabalamaktadır.

Leyla, Ömer’e karşı hala mesafelidir fakat Ömer’in Ankara’ya gitme ihtimali onu fena halde huzursuz etmektedir. Ömer ve Berk’in tanıdığı geçmişten gelen bir misafir Leyla’nın tüm dengesini bozar. Mesleki anlamda Leyla ile rekabete giren bu genç kadın yeteneği ile Hakan’ın da gözünden kaçmaz.

Mine, Hakan’a bir teklif yapar. Hakan geçmişinde aile sıcaklığını tatmamış olması ve ailesi olarak gördüğü hastanenin tehlike altında olması sebebiyle Mine’nin teklifine mesafeli yaklaşır. Acile gelen gizemli bir adam Hakan’ı derinden sarsar.

‘Kasaba Doktoru’ yeni bölümüyle cuma günü TRT 1’de…