Ana sayfa Dizi Fragmanları Kasaba Doktoru dizisinde fragman işleri karıştırdı, Ömer’e ne olacak?

Kasaba Doktoru dizisinde fragman işleri karıştırdı, Ömer’e ne olacak?

tarafından ker_def

TRT 1’in yeni dizisi ‘Kasaba Doktoru’, 13 Mayıs Cuma akşamı altıncı bölümüyle ekranlara gelecek. Başladığı günden bu yana büyük ilgi çeken ve geniş bir izleyici kitlesini de etkileyen dizi, istikrarlı reytingleriyle de Cuma akşamı öne çıkıyor… Dizinin beklenenden daha düşük reyting almasına rağmen, ortalamanın üzerinde gelen oranlar, ikinci sezonda iyi bir çıkış yapma ihtimalini de barındırıyor.

Ozan Akbaba, Hazal Subaşı, Deniz Can Aktaş ile Vildan Ataseer’in başrolün hakkını veren performanslarının yanı sıra, Sinan Albayrak’ın da hikayede etkili olduğunu görüyoruz. Dizinin 13 Mayıs Cuma akşamı yayınlanacak 6. bölümünde Yalçın ve Hakan Hoca arasında işler kızışıyor… Ayrıca ameliyat sırasında içeriye giren ve Ömer’e hamle yapan adamın ortaya çıkartacağı olaylar zinciri de izleyicinin heyecanını artırıyor. Yeni bölüm fragmanında yayınlanan görüntüler ile dizi hayranları Ömer’e bir şey olmasından korkuyor. Deniz Can Aktaş’ın Ömer performansı da hayranlar tarafından beğeni ile takip ediliyor.

‘Kasaba Doktoru’nda bu hafta neler olacak? İşte tüm detaylar: Yalçın’ın Erol’un ameliyatını bahane ederek Uluçınar’a ekip göndermesi başta Mine olmak üzere herkesin huzurunu kaçırır. Kaçınılmaz bir savaşın içine çekildiğini fark eden Hakan, oyunu kuralına göre oynamaya karar verir.

Ömer annesiyle ilgili aldığı haberi Leyla ile paylaşınca aralarındaki buzlar erimeye başlar. Hastanede kendisine muhbir bulan Bülent ise ekibini genişletme ve Hakan’ı yalnızlaştırma planını uygulamaktadır. Bülent’in ekibinden Bahar Hemşire, Leyla’nın travmasının üzerine gider. Berk ise babasını kurtardığı için kendisine minnettar olan Sevil’i Leyla hakkında bilgi almak için kullanır.

Mine, Hakan’ı korumak için kendisiyle görüşmek isteyen Yalçın’la gizlice buluşur; ancak bir düşman tarafından izlendiğinin farkında değildir. Yalçın başta Leyla olmak üzere herkesi kendi tarafına çekebilmek için koz toplamaktadır. Tüm bunlar olurken bütün gün hastanede gezen şüpheli bir şahıs herkesin hayatını tehlikeye atacaktır.

Zengin oyuncu kadrosunda Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş, Hazal Subaşı, Sinan Albayrak, Barış Yıldız, Özgün Karaman, Sinan Demirer, Barış Yalçın, Tarık Uğur Özenbaş, Özgür Cem Tuğluk, Alptekin Ertürk, Sultan Ulutaş, Fatih Yücebağ ve Vildan Atasever’in yer aldığı dizinin yönetmenliğini Arda Sarıgün üstleniyor.

‘Kasaba Doktoru’ yeni bölümüyle cuma saat 20.00’de TRT 1’de…