Ana sayfa Dizi Fragmanları Kasaba Doktoru nasıl bir finalle sona erecek? İşte yeni detaylar

Kasaba Doktoru nasıl bir finalle sona erecek? İşte yeni detaylar

tarafından ker_def

TRT 1’in beğeniyle izlenen dizisi ‘Kasaba Doktoru’, 18 Ocak Çarşamba günü final bölümüyle ekrana geliyor. Kasaba Doktoru final bölümünde neler yaşanacağı merakla bekleniyor. Ozan Akbaba, Hazal Subaşı, Deniz Can Aktaş ve Vildan Atasever gibi önemli oyuncuların başrolünde yer aldığı dizinin final bölümünde yaşanacaklarla ilgili detaylar şöyle:

Yalçın’ın oyunu Hakan’ı yıllar önceki gibi bir kurula çıkmak zorunda bırakırken ona inanan Neslihan ve Berk’i hayal kırıklığına uğratır. Hakan öğrencileri Leyla ve Ömer’in baskısıyla elini kurtarabilmek için çok riskli bir ameliyata girmeye ikna olur.

Mine, mücadele etmesi için Hakan’a destek vermektedir. Ameliyat herkesten gizli olarak Uluçınar’da yapılır. Leyla ve Ömer ise evlilik kararı alır. Berk, babasının yaşattıklarından dolayı yıkıma uğradığında en yakınında Nazlı’yı bulur. Bu sırada acile gelen bir hasta riskli ve kombine bir ameliyata girmek zorundadır. Leyla ve Ömer, Hakan olmadan girdikleri bu zorlu ameliyatta başarılı olabilecek midir?

Yalçın’ın yargılandığı dava ve Hakan’ın gireceği kurul Uluçınar ekibinin kaderini belirleyecektir. Yıllar önce yolunu kaybedip Uluçınar’a gelen ve yaşadıkları tüm zorluklara rağmen aile olmayı başaran Hakan, Leyla, Ömer ve Mine bu savaştan galip çıkabilecekler midir?

‘Kasaba Doktoru’ final bölümüyle 18 Ocak Çarşamba günü TRT 1’de…