Ana sayfa Sosyal Medya Kaza geçiren oyuncu Belçim Bilgin’in sağlık durumu nasıl?

Kaza geçiren oyuncu Belçim Bilgin’in sağlık durumu nasıl?

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay- Geçtiğimiz ay Kapadokya’dan İstanbul’a dönerken kaza geçirerek bel bölgesinden darbe alan oyuncu Belçim Bilgin sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi.

Yaşanan olayın ardından belinden sakatlanarak bir süredir evinde rahatsızlıkla mücadele eden Belçim Bilgin, sosyal medya hesabından bu süreçte çektiği fotoğraflarını paylaşarak takipçilerine seslendi. Yatağında bel korsesiyle çektirdiği fotoğrafları paylaşan Belçim Bilgin paylaşımına şunları yazdı:

“Yine değişme zamanı, ağırlıkların tümüne, faydasız her türlü olma haline bir cesaret veda etme, dengeyi bulma, yeniden doğma zamanı! Dolunayın aydınlattığı geçen Paskalya gecesi 17 Nisan’da, Kapadokya’da bir mağaradan belki de en eski olma halime zamanda göz kırpmış dönüyordum İstanbul’a, kaza geçirdim!”

Daha önce yaşadığım yerden çıktı üstelik! Uzaktan izliyorum bir süredir hayatı, çılgın akışı! Şansa oldukça ihtiyacımız var orası kesin.

Paskalya yeniden doğumu, Şeker Bayramı birliği, 23 Nisan çocuklarımızı, Hıdırellez dileklerimizi, 16 Mayıs ay tutulması büyük değişimi hatırlatarak, güçlendirerek bizi hazırladı sanki yeni bahara, yaza. Hayatı eve sığdırmayı tartışırken; bir süredir yatağa sığdırmak zorunda kalınca, bileti kendime, yoğun, bitmeyen bir seyir halindeyim.

Sürekli değişen ruh hallerim, kucağımda cevaplarını bulmam gereken sorular, anlaşılmayı bekleyen işaretler, sevgileriyle, özveriyle yaşamın en içtenlikli şarkısını şevketle fısıldayan şahane kız kardeşlerim, dostlarım, biricik ailem, sevgilim, canımın ta en içi oğlum ve en karanlıklarda kaybolduğumda kendini mucizeleriyle gösteren evrenin ilahi aritmetiği. Yalnız değiliz! Şaşkın, hayran, minnettar sevgilerimi gönderiyorum! Aldığınız nefes güzellikler getirsin!”