Ana sayfa Dizi Haberleri Kendi Düşen Ağlamaz dizisi 22. yeni bölümünde Alize ve Serkan büyük şok yaşıyacak!

Kendi Düşen Ağlamaz dizisi 22. yeni bölümünde Alize ve Serkan büyük şok yaşıyacak!

tarafından ker_def

30Nurettin, oteli satmak zorunda kalıyor… Gerçeği ortaya çıkarmaya çalışan Alize’ye Serkan’ın hamlesi hayatının şokunu yaşatıyor…

TRT 1’de yayınlanan, başrollerini Hakan Yılmaz, Eylül Tumbar, Selen Soyder ve Enes Koçak’ın paylaştığı eğlenceli hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla milyonların gönlünde taht kuran Kendi Düşen Ağlamaz, 30 Kasım Perşembe akşamı yirmi ikinci bölümüyle ekranlara gelecek.

Kendi Düşen Ağlamaz dizisi Alize ve Serkan arasındaki eğlenceli bir o kadarda çekişmeli evlilik oyununu konu alıyor.

Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin bu hafta neler olacak:

Alize, şüphelerinde haklı çıktığını anlamış, Tarık Dikili’nin kim olduğunu öğrenmiştir. Tam bu gerçeği Serkan’a söyleyeceği sırada büyük bir sürprizle karşılaşır.

Alize, Serkan’ın o adamla iş yapmasını kendine has yöntemlerle engel olmaya çalışırken işler sandığından daha da karmaşık bir hal alır.

Mesut’un planları tam da istediği gibi işlemektedir, Nurettin oteli satmak zorunda kalmıştır. Mesut, bizimkilerin hayatına parça parça sızarken ve herkesin sevgisini kazanırken ona sadece Alize güvenmemektedir.

Ne olursa olsun onun gerçek yüzünü ortaya çıkarmaya kararlıdır. Ama sonunda Serkan öyle bir hamle yapacaktır ki, Alize hayatının şokunu yaşayacaktır.