Ana sayfa Dizi Haberleri Kerem Bürsin hayranları şaşkın, Ya Çok Seversen dizisi bir konuda hayal kırıklığı oldu!

Kerem Bürsin hayranları şaşkın, Ya Çok Seversen dizisi bir konuda hayal kırıklığı oldu!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Dünyanın dört bir yanındaki Kerem Bürsin hayranlarının dikkatini verdiği Ya Çok Seversen dizisinin ilk bölümü yayınlandı. Büyük heyecan fırtınası başladı. Ancak sosyal medyada çok güçlü bir şekilde esen bu fırtınanın, reytinglerde pek de gözükmemesi izleyicileri bile şaşkına çevirdi.

Kanal D ekranında 6 Temmuz tarihinde yayınlanan ilk bölümün ardından Ya Çok Seversen dizisinin reytinglerde 2’li oranlarda sonuçlar alması, buna rağmen TRT1’de yayınlanan Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin tüm kategorilerde gerisinde kalması şaşırtıcı bir durum olarak değerlendiriliyor.

Kerem Bürsin hayranlarının daha dizi başlamadan önce çok yoğun bir şekilde sosyal medyada desteğini ortaya koyduğu Ya Çok Seversen dizisi, yayınlandığı akşam 16 farklı ülkede sosyal medyanın gündeminde ilk sırada yer almayı başardı.

Ay Yapım imzasını taşıyan dizisinin Türkiye’de de sosyal medyada öne çıkması dikkat çekerken, reytinglerde düşük gelen oranlar herkesi şaşırttı. Dizinin gelecek hafta yayınlanacak olan ikinci bölümünün reytingleri daha da büyük bir önem kazandı.

Kerem Bürsin hayranlarının ilk bölümünü çok beğendiği Ya Çok Seversen dizisi şayet reytinglerde ciddi bir varlık sergileyemez ise bu durum büyük hayal kırıklığı yaratabilir.