SON DAKİKA
6 Şubat 2023 09:55

SON HABERLER

Kerem Bürsin’in yeni projesinden ilk fotoğraflar geldi!..

TelevizyonGazetesi.com / Detay-Sen Çal Kapımı isimli romantik komedi dizisinin final yapmasından sonra yaklaşık bir yıldır ekranlardan uzakta kalan ünlü oyuncu Kerem Bürsin yeni projesini dijital için çekiyor.

Disney Plus’ın yüzü olan ünlü oyuncu, Bi’ Tuhaf Hikaye isimli dizide Ebrar Alya Demirbilek ile birlikte rol alıyor. Ay Yapım imzalı diziden ilk görüntüleri Kerem Bürsin sosyal medya hesabından yayınladı.

8 bölüm olarak çekilecek olan Bi’Tuhaf Hikaye’den gelen ilk fotoğraflar Kerem Bürsin’in yeni projesini heyecanla bekleyen hayranlarını heyecanlandırdı.

Dizinin 2023’te yayına girmesi bekleniyor. Oyuncu son yaptığı açıklamada, “Sadece iş var hayatımda. Çok çalışıyorum. Yakın zamanda sürprizleri patlatacağız. Güzel bir şey olacak ama sürpriz” diyerek  diziden ilk mesajı vermişti.

Kerem Bürsin sosyal medya hesabında daha öncede, dizinin setinden yüzünün kanlar içindeki bir fotoğrafını paylaşarak heyecan yaratmıştı.  Bu paylaşım oyuncunun dünyanın dört bir yanındaki hayranlarını çok meraklandırdı.

Kerem Bürsin Bi’Tuhaf Hikaye’de, ‘Mali’ Ebrar Alya Demirbilek ise ‘Hazar’ karakterine hayat verecek. Oyuncunun instagram hesabından yaptığı paylaşımların altına hayranları tarafından, “Çok özledik” şeklinde pek çok yorum yapıldı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler