SON DAKİKA
20 Haziran 2019 08:05

SON HABERLER

Kerem’in çapkınlığı başına bela oldu! Afili Aşk 1. Bölüm

Çağlar Ertuğrul’un, Fazilet Hanım ve Kızları dizisinden sonra ekrana döndüğü Afili Aşk dizisi 1. bölümüyle ekrana geldi.

Kanal D’de yayınlanan ve Ertuğrul’un yanı sıra Burcu Özberk’in başrolünde oynadığı dizide Kerem, zengin hayatının keyfini sürerken, sonunda babasıyla çalışmaya razı oluyor.

Ancak atölyedeki ilk gününde beklenmedik bir skandal yaşanıyor.

Kerem’in çapkınlıkları başına bela oluyor! Beraber olduğu kızın şirketin önüne gelip bağırması ve atölyeyi birbirine katmasıyla skandal patlak verir.

Gazetecilerin de orada olduğu anlarda yaşanan bu skandal, Kerem’in babası Muhsin Bey’e durumu açıklamaya çalıştığı anlar tam bir komediye dönüşüyor!

O anları videodan izleyebilirsiniz…

Afili Aşk 12 Haziran Çarşamba yayınlanan ilk bölümde Kerem, ilk andan itibaren atölyeye imzasını atar. Çapkınlıklarıyla bilinen Kerem, babası Muhsin Bey’in atölyesinde artık işlere odaklanmaya karar verir. Ancak Kerem bu, rahat durmaz… Tam da atölyeye gazetecilerin röportaj için geldiği bir anda büyük bir skandal yaşanır. Kerem’in önceki gün yaptığı çapkınlık adeta başına bela olur. Gazetecilerin önünde patlak veren bu olay her şeyi alt üst eder.

Peki Kerem, bu olaydan sonra babasını nasıl ikna edecek? Zedelenen itibarı nasıl yerine getirecek?

Genel Hikaye

Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini bir start – up çalışmasıyla sektörün lideri haline getirmiştir. Getirmiştir ama babası Muhsin’in gözünde adam olamamıştır. Çünkü Kerem yiyip içip, gezip tozup, her çiçekten bal alma şiarıyla hayatını yaşayan biridir.

Keremlerin atölyesinde işçi olarak çalışan Ayşe de biri despot, diğeri hayırsız iki ağabeyi kontrolünde renksiz, tatsız bir hayat yaşayan zeki, güzel ve kalbi iyilik dolu bir kızdır. Tek umudu, bir süredir sevgili olduğu Berk ile evlenmek ve bu hayatı geride bırakmaktır. Ancak ağabeyleri onu mahallenin zengin çocuğu Sabri ile evlendirmek isteyince Ayşe, Berk’e bir an önce evlenmeleri gerektiğini söyler. Bunu duyan Berk ortadan kaybolur.

Kendi halinde, saf ve iyi yürekli bir mahalle kızıyken hem ailesi, hem de aşk hayatından darbe üzerine darbe yiyen Ayşe, hayatında ilk kez kendisi için bir şey yapmaya karar verir. Bu kararı vermesinde en büyük etken olan Kerem, aynı zamanda Ayşe’nin kurbanı olacağından habersizdir. Ayşe, Kerem ve kendisini ömür boyu birbirine bağlayacak hamleyi yaparak oyunun kurucusu olur ancak bu oyun ikisinin de içinden çıkamayacağı şekilde ayaklarına dolanacaktır.

Yapım: ARC Film
Yapımcı: Fatih Enes Ömeroğlu
Yönetmen: Serdar Gözelekli
Senaryo: Barış Erdoğan, İlker Arslan, Kübra Sülün, Okşan Tavaslıoğlu
Görüntü Yönetmeni: Tahir Canlı
Sanat Yönetmeni: Tolga Coşkuntuna
Müzik: Aslı Demirer, Safa Hendem, Mehmet Cem Ünal

Oyuncular: Çağlar Ertuğrul (Kerem), Burcu Özberk (Ayşe), Altan Erkekli (Muhsin), Benian Dönmez (Melahat), Neşe Baykent (Yelda), Taner Rumeli (Rıza), Serkay Tütüncü (Volkan), Asena Tuğal (Hülya), Uğur Uzunel (Erkut), Zeynep Tuğçe Bayat (Ceyda), Yılmaz Kunt (Berk), Ozan Dağgez (Samet), Güzide Arslan (Gonca), Beril Pozam (Nazmiye), Umutcan Ütebay (Sabri), Vural Ceylan (Kadir), Banu İnan (Nermin), Hira Su Yıldız (Buse)

İlgili Haberler