SON DAKİKA
17 Temmuz 2019 23:22

SON HABERLER

Kiraz, Emre’nin peşinde – Bizim Hikaye 41. Bölüm

Bizim Hikaye dizisinin 41. bölümü Fox TV ekranlarında 4 Ekim Perşembe akşamı izleyicilerle buluştu. Yapımcılığını MED Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’ın üstlendiği dizide yine etkileyici sahneler vardı. 41. bölümün yayınlanmasının ardından dizinin youtube sayfasında bazı bölümlerin videoları paylaşıldı. Bu videolara ilgi yine büyük oldu.

Bizim Hikaye dizisinin 41. bölümünde yayınlanan başlıktaki sahneyi videodan izleyebilirsiniz.

Peki 41. bölümde neler yaşandı? İşte detaylar:

Hayatları bir kez daha aynı yerde kesişen Filiz’le Barış’ın dengeleri yerinden oynamaya başlar. Barış, Filiz’den biran önce uzaklaşması gerektiğinin farkındadır ama onu gördükçe verdiği kararı uygulamakta zorlanır. Onun kendine hakim olamaması, Filiz’in de kafasını karıştırmaya başlar. Filiz bir yandan kardeşleri için çabalarken, bir yandan da Barış’ın değişen hareketlerine anlam vermeye çalışır.

Arkadaşlarının iyiliğini düşünen Tülay’la Çiçek de, Barış’ı oradan göndermenin fırsatını kollamaya başlar. Kardeşler cephesinde de işler kızışmaktadır. Filiz, Kiraz’la uğraşırken, Rahmet de Deniz’in tuzakları arasından sıyrılmaya çalışmaktadır. Ancak olay hiç beklemedikleri bir yerden patlar. Hiç kimse hayatlarının ortasına düşecek bombaya hazırlıklı değildir.

Oyuncular:

Hazal Kaya
Burak Deniz
Reha Özcan
Yağız Can Konyalı
Nejat Uygur
Zeynep Selimoğlu
Alp Akar
Ömer Sevgi

İlgili Haberler