Ana sayfa Dizi Haberleri Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya’nın Aile dizisinde izleyiciler kendilerinden çok şey bulacak!

Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya’nın Aile dizisinde izleyiciler kendilerinden çok şey bulacak!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Show TV’de yakında izleyicilerle buluşacak olan Aile dizisinin çekimleri yoğun bir tempoda devam ediyor. Hakan Bonomo’nun özgün bir hikayeyi senaryolaştırması ile ortaya çıkan Aile dizisi, iki başrol oyuncusunun uzun bir aradan sonra yeniden televizyon dizilerine dönmesini de sağlamış oldu.

Dijital dizilere nazaran daha yoğun ve uzun süren set saatleri olsa da hem Kıvanç Tatlıtuğ hem de Serenay Sarıkaya, uzun süredir bu tempodan uzakta kaldıkları için ayrı bir heyecan yaşıyor. Aile dizisinin dikkat çeken iki önemli özelliği var. İlki elbette ki kadrosu.

Dizide birbirinden önemli isimler yer alıyor. Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer gibi ustalık sergileyen oyuncular hemen dikkatleri çekiyor. Yüsra Geyik de genç neslin önemli isimlerinden birisi olarak dizinin kadrosunda yer alacak.

Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya'nın Aile dizisinde izleyiciler kendilerinden çok şey bulacak! 7

Aile dizisinin ikinci dikkat çeken noktası ise hikayesinin güncel hayata dair izleyicilere çok fazla detay sunması olacak. Bu nedenle de dizinin hayranları kendi hayatlarından birçok şeyi bu hikayenin içinde bulabilecek. Aile kavramının sorgulanmasına da yol açacak bir dizi ile karşılaşacaksınız.

Aslan karakteri ile Devin arasında zaman içinde gelişecek olan tutkulu bir aşk ile izleyiciler, iki başrol oyuncusunun güçlü uyumunu görecek.

Bu tutkulu aşkın yanında aile kavramına dair birçok fikri olanlar için dizinin farklı bir açıdan değerlendirme fırsatı sunması da bekleniyor.

Bir tarafta tutkulu bir aşk hikayesinin diğer tarafta ise aile kavramının birçok yönüyle sorgulanacağını bir diziyle karşılaşacaksınız.

Varlıklı bir aile olan Soykanlar’ı yönetme iddiasındaki Aslan karakteri ile bu aileye psikolojik danışmanlık veren Devin karakterinin dengeleri bir hayli değiştirmesi, birçok izleyiciye aile kavramını sorgulamaya yönelik bazı ipuçları verecek.

Sonuç olarak, tartışmalı bir proje olacağı şimdiden gözüken Aile dizisinde etkileyici oyuncular ve özgün bir hikaye bulacaksınız.