Ana sayfa Sosyal Medya Kıvanç Tatlıtuğ manzarayı çekti, hayranları manzara sensin dedi!..

Kıvanç Tatlıtuğ manzarayı çekti, hayranları manzara sensin dedi!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay –Ekranların ve sinema dünyasının en karizmatik oyuncularından Kıvanç Tatlıtuğ her yaptığıyla, attığı her adımla gündem olmayı başarıyor.

Şu sıralar yeni sinema filmi ‘Aşıklar Bayramı’nın çekimleri için Kars’da bulunan oyuncu instagram hesabından da sürekli şehrin tarihi ve doğal güzelliklerinden paylaşımlar yapıyor.

Ünlü oyuncu bu defa, Artvin ile Ardahan illerinin ortasında Artvin’e bağlı Ardanuç ilçesinin 51 kilometre doğusunda bulunan Bilbilan Yaylasına çıktı. 2580 rakımda bulunan yaylada, elinde fotoğraf makinasıyla manzarayı fotoğraflarken pozunu paylaşan oyuncunun fotoğrafı gündem oldu.

Kıvanç Tatlıtuğ manzarayı çekti, hayranları manzara sensin dedi!.. 7

Instagram’da 3.6 milyon takipçisi bulunan oyuncunun fotoğrafı kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı. Kıvanç Tatlıtuğ’un pozunu gören takipçilerinin; ‘Asıl manzara başka bir manzarayı çekiyor’, ‘Manzara manzaraya karşı’, ‘Herkes kendi manzarasına bakıyor Kıvanç bey’ şeklinde ki yorumları dikkat çekti.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde ortaya atılan, Kıvanç Tatlıtuğ ile Beren Saat ikilisinin Aşk-ı Memnu dizisinden 11 yıl sonra yeniden ‘Kral Kaybederse’ adlı bir dizi projesinde bir araya gelecekleri iddiası da gündeme bomba gibi düştü.