Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu’nun Çarpışma dizisi ne zaman başlayacak?

13 Ekim 2018 Cumartesi, 16:21
Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu’nun Çarpışma dizisi ne zaman başlayacak?
Show TV’nin yeni dizi Çarpışma’nın çekimleri başladı.

Ay Yapım’ın merakla beklenen dizisinin afişleri de kısa bir süre önce yayınlandı.

Şimdi izleyiciler ne zaman başlayacağı ile ilgili merak içinde.

Dizinin yayın tarihi Show TV tarafından henüz açıklanmadı, ancak Kasım ayında ekranda olacak.

Çarpışma’nın günü de büyük merak konusu. Haftanın hemen her günü iddialı yapımların yer aldığı dizinin yayınlanacağı gün de heyecanla bekleniyor.

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu’nun yanı sıra Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk’un paylaştığı Çarpışma, güçlü oyuncu kadrosu, yüksek tempolu hikayesi ve usta yönetmen Uluç Bayraktar rejisiyle, izleyici ile buluşmak için gün sayıyor.

Senaryosunu Ali Aydın’ın yazdığı Çarpışma, dört arabanın birbiriyle çarpışmasıyla kesişen hayatları konu alıyor. Kıvanç Tatlıtuğ’un canlandıracağı Kadir Adalı’nın kazadan sonra dediği gibi; “Çarpışan aslında kaderlerimizdi…”

Yapımını Ay Yapım’ın, yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş’ın, idari yapımcılığını İsmail İçen’in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Uluç Bayraktar’ın oturduğu, senaryosunu Ali Aydın’ın yazdığı Çarpışma’nın oyuncu kadrosunda Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Erkan Can, Hakan Kurtaş, İsmail Demirci, Sevtap Özaltun, Merve Çağıran, Efecan Şenolsun, Buçe Kahraman, Furkan Kalabalık gibi güçlü isimler yer alıyor.

çarpışma haberleri için

elçin sangu haberleri için