Ana sayfa Dizi Fragmanları Kızılcık Şerbeti dizisi 27. yeni bölümde Aylin, Fatih’i fena sıkıştırdı!

Kızılcık Şerbeti dizisi 27. yeni bölümde Aylin, Fatih’i fena sıkıştırdı!

tarafından ker_def

Show TV’de ekrana gelen, yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği Kızılcık Şerbeti dizisinin
merakla beklenen 27. bölümü 26 Mayıs Cuma akşamı ekrana gelecek.

Ömer, Kayhan’a fırsat vermeden ondan önce davranıp Metehan’ın oğlu olmadığı sırrını afişe etmek zorunda kalmıştır. Bu gerçek Metehan’ı özellikle aldatıldım duygusuyla mutsuz ederken, herkes için de büyük bir sürpriz olmuştur. Ömer oğluyla arasını düzeltmeye çalışırken Kayhan, Metehan’ı kendi tarafına çekmek derdindedir.

Nursema ve Umut izinli olarak ilk kez buluşurlar ancak tesadüfen aynı mekanda olan Nursema’nın eski kayınpederinin varlığıyla rahatsız olurlar.

Nilay’ın marangozu onu dolandırarak kaçmış ve Nilay’a bir papağan bırakmıştır. Nilay papağanı eve gizlice sokup odasında barındırmaya çalışsa da kısa sürede tüm ev halkı varlığından haberdar olacak ve aile içi ufak atışmalar yaşanacaktır.

Doğa’ya yardım etmek için Aylin’le yakınlaşmaya çalışan Alev, bu işin çok kolay olmadığını kısa sürede anlayacaktır. Aylin türlü oyunlarla Fatih’i sıkıştırıp, kendinden kopmaması için çabalarken çok büyük bir engelle karşılaşacaktır.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Oral Özer, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz, Tuana Gizem Uzunlar gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor.

“Kızılcık Şerbeti” yeni bölümüyle 26 Mayıs Cuma saat 20.00’de Show TV’de yayınlanacak.