Ana sayfa Dizi Analiz Kızılcık Şerbeti dizisi 28. bölüm analizi; Abdullah ile Alev’in yakınlığı Pembe’yi delirtiyor!

Kızılcık Şerbeti dizisi 28. bölüm analizi; Abdullah ile Alev’in yakınlığı Pembe’yi delirtiyor!

tarafından ker_def

Show TV’nin, yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği, başrollerinde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman’ın yer aldığı “Kızılcık Şerbeti” dün akşam ekrana gelen bölümüyle izleyenleri ekrana kilitledi. Dizi 28. bölümü ile birlikte tüm izleyici gruplarında ikincilik elde etti. Sosyal medyada da çok konuşulan dizi #KızılcıkŞerbeti etiketi ile yaklaşık altı saat Twitter’ın TT listesinin zirvesinde yer aldı.

Yayınlanan bölümde, ilişkilerinde sıkıntılı günleri geride bırakan Kıvılcım ve Ömer kısa bir tatile çıkarak aşk tazeledi. Ömer ve Kıvılcım, kaldıkları otelde beklemedikleri tatsız bir olay yaşasalar da bu durum aşıkların mutluluğunu bozmadı. Fatih’in, Aylin’le görüştüğünü öğrenen Abdullah, oğluna bu ilişkiye devam edemeyeceğini söyleyerek uyardı.

Abdullah’ın gerginliğinin eve yansıması Doğa’yı şüphelendirdi. Fatih’in Aylin’le olan ilişkisini Abdullah’ın öğrendiğinden emin olan Doğa, Alev’den yardım istedi. Doğa ve Fatih’in arasındaki uçurumun büyüdüğü bölümde Fatih, kendisini sorumlu tuttuğu için yeniden Aylin’e ulaşmaya çalıştı.

Aylin’e yardım ederek bu ilişkiyi noktalamak isteyen Fatih galeriye gitti. Fatih ve Aylin’in tartışmalı geçen konuşmasını gören kişi ise Nilay oldu. Öte yandan Alev ise kartları açık oynayarak Aylin’e bir teklifte bulundu. Alev’in, Doğa’nın bebeklerini alabilmesi için yaptığı teklifi Aylin kabul etti.

Umut’un ailesi Ankara’dan Ünallar’la tanışmaya geldi. Gergin geçen tanışma akşamından sonra Nursema ve Umut’un heyecanla beklenen nikah günü ekrana geldi. Nursema ve Umut’un duygusal anlarına sahne olan nikahın ardından aileler yemekte bir araya geldi.

Bölümün nefes kesen final sahnesinde kolyesi düşen Alev’e, Abdullah yardım etti. Abdullah ve Alev’in yakınlığına şahit olan Pembe’nin tepkisi bölüm finaline damga vurdu.