Ana sayfa Dizi Fragmanları Kızılcık Şerbeti dizisinde kadına şiddet konusu gündem olacak!

Kızılcık Şerbeti dizisinde kadına şiddet konusu gündem olacak!

tarafından ker_def

Show TV ekranında Cuma akşamlarının ilgiyle seyredilen Kızılcık Şerbeti dizisinin yeni bölüm fragmanları yayınlandıkça izleyicilerin de merakı iyice artıyor. Dizinin 9. bölümüm 23 Aralık Cuma akşamı izleyebileceksiniz. Evrim Alasya’nın canlandırdığı Kıvılcım karakteri için büyük risk ortaya çıkıyor.

Kızılcık Şerbeti heyecan dolu 9. bölümüyle ekrana gelecek. Doğa’ya haksız yere çıkıştığını düşünüp, yaptığına pişman olan Fatih eve geri döndüğünde Doğa’nın evi terk ediyor olduğunu görüp arkasından gider ve onu annesinin evinin önünde yakalayıp bu terk edişten vazgeçmesini sağlar.

Fatih’e doğum günü kutlaması yapmak isteyen Doğa, bunu kendi evlerinde yapamayacağını anlayınca aklına çok cazip bir fikir gelir. Alev de bu konuda kendisine yardım edecektir. Fatih’in kimseye danışmadan bir otel alması Abdullah’ı çok sinirlendirir ancak artık olan olmuştur.

Parkta verdiği özel konserden sonra Umut’un, Nursema’ya bir sürprizi daha olacaktır. Nursema’yı çok mutlu eden bu haber onun hat çalışmalarıyla bir sergiye katılabilecek olmasıdır. Fatih’in babasıyla ortak bir otel aldığı haberi Doğa’yı hiç mutlu etmez.

Bu haberi paylaştığı Kıvılcım’ı da çok germiştir. Doğa’nın, Fatih’in arkadaş ortamından duyduğu rahatsızlık büyük sorunlara neden olurken, Kıvılcım yardım ettiği şiddet mağduru kadının kocası tarafından büyük risk altındadır.

Show TV’de ekrana gelen, yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği Kızılcık Şerbeti’nin oyuncu kadrosunda şu isimler bulunuyor:

“Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Oral Özer, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz, Tuana Gizem Uzunlar.”

“Kızılcık Şerbeti” yeni bölümüyle 23 Aralık Cuma saat 20.00’de Show TV’de!