Ana sayfa Dizi Fragmanları Kızılcık Şerbeti dizisine yeni katılan 4 yeni karakter kafanızı karıştırmasın!

Kızılcık Şerbeti dizisine yeni katılan 4 yeni karakter kafanızı karıştırmasın!

tarafından ker_def

Show TV’de ekrana gelen, yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği, başrollerinde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman’ın yer aldığı “Kızılcık Şerbeti” her cuma büyük bir ilgiyle izleniyor. Dizinin bu akşam yayınlanacak bölümüyle yeni isimler ekrana geliyor. Bu isimlerden birisi Doğa ve Çimen karakterlerinin babası Kayhan olarak izleyeceğimiz Soydan Soydaş olacak.

Kızılcık Şerbeti dizisinin üçüncü bölümünde Doğa ile Fatih’in düğünleri yaşanacak ve bu nedenle de yeni karakterler bu düğün öncesi davetliler arasında olduğu için ortaya çıkıyor. Serkan Tınmaz da bu isimlerden birisi. Genç oyuncu, Müjde Uzman’ın canlandırdığı Alev karakterinin asistanı Umut olarak izleyicilerle buluşacak.

Kızılcık Şerbeti dizisine yeni katılan 4 yeni karakter kafanızı karıştırmasın! 9

Dizinin 3. bölümünden itibaren hikayeye dahil olan bir başka isim ise Alara Özbey olacak. Alara Özbey dizinin hikayesinde, Kayhan’ın nişanlısı Ecem’i canlandırıyor.

Kızılcık Şerbeti dizisine yeni katılan 4 yeni karakter kafanızı karıştırmasın! 10

Babası Kayhan’ın nişanlısıyla Doğa’nın düğününe katılmak için İstanbul’a gelmesi dizideki tüm dengelerin değişmesine neden olacak.

Dizinin yeni bölümünde yer alan 4. oyuncu ise Feyza Civelek’in canlandırdığı Nilay karakterinin ağabeyi İhsan olarak izleyeceğimiz Murat Tavlı olacak.

Kızılcık Şerbeti dizisine yeni katılan 4 yeni karakter kafanızı karıştırmasın! 11

BÜYÜK DÜĞÜN BU AKŞAM!

Dizinin 3. yeni bölümünde yaşanacaklarla ilgili detaylar şöyle: Dizide büyük bir merakla beklenen Doğa ve Fatih’in düğünü bu akşam yayınlanacak bölümle ekrana geliyor. Yeni bölümde; muhafazakar ailenin içinde tanıdığı Ömer ile farklı bir ortamda bir araya gelen Kıvılcım, Ömer’in kendisini olduğundan başka tanıyacağı endişesine kapılır.

Her ne kadar bunun önemli olmadığını söylese de için için Ömer’in düşüncelerini kafasına taktığının bilincindedir. Teyzesi Alev’in düzenlediği bekarlığa veda partisine katılan Doğa, partinin biraz abartılı olması nedeniyle başta Fatih olmak üzere tüm ailenin hışmına uğrar. Düğün öncesi tatsızlığı uzatmak istemeyen Pembe ortalığı az da olsa sakinleştirir. Düğünde farklı aile kültürlerinden gelen bir takım zorluklar yaşanacaktır.

Senaryosunu Melis Civelek’in yazdığı, yönetmenliğini Ketche’nin üstlendiği Kızılcık Şerbeti bu akşam saat 20.00’de Show TV’de!