Ana sayfa Dizi Fragmanları Kod Adı Kırlangıç dizisi 20. yeni bölümde Sevgi, Selim hakkındaki gerçeği öğrenebilecek mi?

Kod Adı Kırlangıç dizisi 20. yeni bölümde Sevgi, Selim hakkındaki gerçeği öğrenebilecek mi?

tarafından ker_def

TRT 1’in mahallede kurdukları gizli teknoloji üssünde kendi dronlarını tasarlayan gençlerin hikayesini ekranlara taşıyan Kod Adı Kırlangıç dizisi, 21 Nisan Pazar günü saat 17.15’te yirminci bölümüyle ekranlara gelecek.

‘Kod Adı Kırlangıç’ın yeni bölümünde neler olacak? İşte detaylar: Tozkoparan İskender ve arkadaşları Kırlangıçların yardımına gelir. Bilekliğin parçasının Aslanların eline geçmesine engel olurlar.

İskender, Yiğit Efe’ye bilekliğin nasıl çalıştıracağını öğretir. Bu sayede gizemli bir harita ile yeni hedeflerini belirlerler. Kırlangıçlar ilk görevlerini almıştır fakat gizlice durumu öğrenen Aslanlar daha önce hedefe ulaşmaya çalışır.

Şirket tarafından oyalanan Selim, Kırlangıçlar hakkında endişelenmektedir. Selim’in ortadan kayboluşu Ayşe ve Sevgi’yi de gerçeği öğrenmek için harekete geçirecektir. Kırlangıçlar bilekliğin yeni parçasına ulaşabilecek mi?

Selim, Şirket’in planlarını öğrenebilecek mi? Aslanlar, Kırlangıçları engelleyebilecek mi? Sevgi, Selim hakkındaki gerçeği öğrenebilecek mi?

Heyecan, gizem ve aksiyon dolu macera, 20. Bölümüyle 21 Nisan Pazar günü Kod Adı Kırlangıç’ta…