SON DAKİKA
8 Şubat 2023 09:16

SON HABERLER

Koronaya yakalanan Eda Ece’nin son durumu ne? Yasak Elma’ya hangi bölümde döneceği belli oldu!

Televizyongazetesi.com/Detay – Fox TV’de Pazartesi akşamları yayınlanan Yasak Elma dizisinin sevilen oyuncusu Eda Ece’nin koronaya yakalandığı öğrenilmişti. Oyuncunun geçtiğimiz hafta testinin pozitif çıkmasının ardından tedavisine başlandığı biliniyordu. Evinde dinlenen Eda Ece ile ilgili olarak hayranlarının da merak ettiği sağlığı ile ilgili son bilgiler geldi.

Eda Ece, dizide oynamasının yanı sıra sosyal medyada da çok etkin bir isim. Kamera arkasından sürekli videolar ve fotoğraflar yayınlayarak hayranlarını, takipçilerini de mutlu eden oyuncunun yaklaşık 4-5 gündür hiç bir paylaşım yapmaması büyük dikkat çekmişti.

Sonunda korona olduğu öğrenilen oyuncu, dün dizinin 100. bölümü öncesinde ‘Dalya’ demenin de heyecanıyla bir paylaşım yaptı. Eda Ece, dizinin 100. bölümünün bir kısmında vardı. Bölümün çekimleri sırasında korona olduğu öğrenilmişti.

Eda Ece’nin olduğu 100. bölümdeki diğer sahneler ise senaryoda değiştirildi. Ece, şu anda evinde dinleniyor. Durumu ile ilgili olarak dizideki rol arkadaşı Berk Oktay, magazincilere iyi olduğu ve yakın zamanda sete döneceği mesajını vermişti.

Oyuncunun hangi bölümde diziye döneceğini bilgisini ise Gazeteci Birsen Altuntaş, tv100’deki yazısında belirtti. Kulis bilgilerine göre Eda Ece’nin durumu iyiye gidiyor.

Oyuncu hızla iyileşiyor ve 101. bölümde yeniden çekimlere katılacak. Bu arada dizide Berk Oktay’ın oynadığı Yıldız’ın, eşi Çağatay’ın doğumgününe katılmadığı sahne, sonradan Halit Can’ın ateşi çıktı bahanesiyle değiştirildi. Böylece Eda Ece’nin yokluğu da iyi bir nedene dayandırıldı.

Oyuncu, arkadaşlarından, sevdiklerinden gelen bazı geçmiş olsun ve çabuk iyileş şeklindeki paylaşımları da sayfasında yayınladı…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler