Ana sayfa Sosyal Medya Kubilay Aka sezonun en farklı dizilerinden birisiyle yeniden setlere dönüş yaptı!

Kubilay Aka sezonun en farklı dizilerinden birisiyle yeniden setlere dönüş yaptı!

tarafından ker_def

Yılmaz Erdoğan imzasını taşıyan Kanal D ekranında ilk bölümü geçen hafta yayınlanan İnci Taneleri dizisi çok konuşuluyor. Birçok izleyici pavyon kadını Dilber’in dansı ile diziyi örtüştürmüş olsa da, ilk bölümü izleyenler kızların okumasına yönelik olarak verilen mesaj ile büyük memnuniyet yaşadı.

Yılmaz Erdoğan’ın her sahnesini özel bir önem vererek yazdığı ve diyalogların izleyenleri derinden etkilediği bir proje ile karşı karşıyayız. Geniş bir izleyici kitlesini etkilemesi ile de dikkat çeken İnci Taneleri dizisinde Kubilay Aka da bulunuyor.

Yılmaz Erdoğan’ın, kendi yazdığı senaryo ile ekranlara farklı bir dönüş yaptığı dizinin ilk bölümünün ardından yayınlanan yeni bölüm tanıtımları merak uyandırdı.

Dizinin başrol oyuncuları arasında yer alan genç ve başarılı oyuncu Kubilay Aka, ikinci bölümle birlikte seyircinin karşısına çıkıyor.

Yılmaz Erdoğan’ın hayat verdiği ‘Azem’in hayata tutunma hikayesini konu alan dizide Kubilay Aka ‘Cihan’ karakterini canlandıracak.

BKM yapımı dizinin oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan ile birlikte Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan yer alıyor. Projenin yönetmen koltuğunda ise Şenol Sönmez oturuyor.

“İnci Taneleri” dizisi yeni bölümüyle perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!