Ana sayfa Dizi Haberleri Kulüp dizisinde ikinci sezon sürprizini Gökçe Bahadır duyurdu!

Kulüp dizisinde ikinci sezon sürprizini Gökçe Bahadır duyurdu!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Netflix’te yayınlanan ve ilk sezonu da büyük ilgi çeken Kulüp dizisi sadece Türkiye’de değil birçok ülkede yüksek izlenme oranlarına ulaşmıştı. Dizinin başrolünde yer alan isimlerden birisi de Gökçe Bahadır ve canlandırdığı Matilda karakteri ile de ilk sezonda izleyenlere farklı duygular yaşatan birisi oldu.

Emir Ersoy ile evlenen ama son dönemde yoğun çalışma programı nedeniyle de dinlenme ve eşiyle fazla vakit geçirme fırsatı bulamayan Gökçe Bahadır, bir süre çalışmak istemiyor. Kulüp dizisi çekimlerini yeni tamamladıklarını anlatan oyuncu, bir süre dinlendikten sonra projeleri değerlendirecek.

Gökçe Bahadır, izleyicilere Kulüp dizisiyle ilgili de son bilgileri verdi. Temmuz ayında başlayan çekimlerin Eylül sonuna doğru tamamlandığı anlaşılırken, Gökçe Bahadır, yine çok iddialı bir sezonun geleceğini şu sözlerle anlattı:

“İkinci sezonu çektik, yeni bitti. Temmuz ayından beri setteyiz. Yine seyirciyi güzel bir sezon bekliyor.. Güzel hikayeler seyirciyi bekliyor. Merakla beklesinler. Ne zaman yayına girecek bilmiyorum ama güzel bir hikaye olacak. Çok yoruldum, bütün yaz sette geçince yoruldum. Şimdi birazcık dinlenme zamanı.”

Kulüp dizisinde ikinci sezon sürprizini Gökçe Bahadır duyurdu! 8

Kulüp dizisinin ikinci sezon çekimlerinin tamamlanması ve montaj aşamasına geçilmesi, dizinin yeni sezonunun çok da uzak olmayan bir süreçte izleyicilerle buluşabileceğini de gösteriyor. Kulüp dizisinin ikinci sezonuyla 2023 yılının ilk çeyreğinde yayınlanması yönünde bir beklenti bulunuyor. Gökçe Bahadır ise henüz yayın tarihini bilmediğini belirtti.

Geçen sezon Fox TV ekranında yayınlanan ve tek sezonluk bir iş olarak kalan Evlilik Hakkında Her Şey isimli dizide Gökçe Bahadır, başrolde yer almış ve bir boşanma avukatını canlandırmıştı.

Kulüp dizisinde ikinci sezon sürprizini Gökçe Bahadır duyurdu! 9

Şimdilerde yeni proje değil de dinlenmeyi ve kocasıyla güzel vakit geçirmeyi düşünen Gökçe Bahadır, şimdilik gelen projeleri değerlendirmediğini, buna daha sonra bakacağını söyledi.

Ünlü oyucu, ayrıca kocası Emir Ersoy ile birlikte geçen yıl düet yapmış ve bu şarkının klibinde rol almıştı. Gökçe Bahadır, pandemi öncesinde İzmir’in Kızları isimli müzikli gösteri için hem şan dersleri almıştı hem de dans eğitimleri ile yeteneklerini geliştirmişti.

Pandemi döneminin başlarında İzmir’in Kızları müzikli gösterisi ile sahneye de çıkan oyuncu, kariyerinde çok farklı bir adımı da bu projeyle sergileyerek başarılı bir işe daha imzasını atmıştı.