Ana sayfa Dizi Fragmanları Kuruluş Osman dizisi 155. yeni bölümde İmren Tegin’in sonu geliyor!

Kuruluş Osman dizisi 155. yeni bölümde İmren Tegin’in sonu geliyor!

tarafından ker_def

atv ekranındaki beşinci sezonunda da reytinglerin zirvesinde yer alan ve izleyiciden büyük ilgi gören ‘Kuruluş Osman’ın 3 Nisan Çarşamba akşamı 20:00’de yayınlanacak olan 155. Bölümünde Osman Bey; hem Gündüz Bey’i kurtarmak hem de İmren Tegin’i etkisiz hale getirmek için harekete geçer.

GÜNDÜZ BEY KURTARILABİLECEK Mİ?

Osman Bey bütün ahalisini toplamıştır. Gündüz Bey’i kurtaracaklardır. Osman Bey, İmren Tegin’i alt edip Gündüz Bey’i kurtarmak için nasıl bir hamle yapacaktır?

KAYI VE GERMİYAN ARASINDA NELER YAŞANACAK?

Osman Bey bir yanda İmren Tegin’e hamle yapacakken öte yandan Uç Pazar’ı kurtarmak için harekete geçer. Osman Bey Uç Pazar’a yeniden Germiyan sancağını astırır. Bu zafer Germiyan ve Kayı arasındaki ilişkileri nasıl etkileyecektir?

OSMAN BEY, ALAEDDİN BEY’DEN NASIL BİR FEDAKARLIK İSTEYECEK?

Osman Bey, Alaeddin Bey’i karşısına alıp ondan bir fedakarlık yapmasını ister. Ağabeyi Orhan, beyliklerinin ikbali için gereken fedakarlığı yapmıştır. Şimdi fedakarlık sırası Alaeddin’dedir.

HOLOFİRA YENİDEN OBADA

Holofira, son vedadan sonra neden yeniden obaya gelmiştir? Orhan, Holofira’nın gelişinden haberdar olacak mıdır?

OSMAN BEY HAREKETE GEÇİYOR!

İmren Tegin, Osman Bey’i yok etme planını yaparken Osman Bey ise Atranos Kalesi’ni fetih için hamlesini yapar. İmren Tegin’i ele geçiren Osman Bey onu öldürecek midir?