SON DAKİKA
22 Temmuz 2019 02:45

SON HABERLER

Kuzgun 7. bölümde neler oldu? Kuzgun, Dila’ya kıyabilecek mi?

Kuzgun’un 7. Bölümü 27 Mart Çarşamba akşamı Star TV ekranında izleyicilerle buluştu. İlgiyle izlenen dizinin 7. bölümünde önemli sahneler vardı. Dila ile Kuzgun’un karşı karşıya geldiği sahnede herkesin sorduğu soru “Kuzgun, Dila’ya kıyabilecek mi?” oldu.

Başrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricik ‘in paylaştığı ‘Kuzgun’un kadrosunda; Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan, Levent Ülgen, Ahmet Varlı, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Aytek Şayan, İpek Erdem, Derya Beşerler’in yer aldığı Kuzgun dizisinin 7. bölümünden önemli sahneyi videodan izleyebilirsiniz.

Peki 7. bölümde neler yaşandı? İzleyicilerin aklında neler kaldı?

Dila, Rıfat’ın gözaltına alınması ile büyük bir şok yaşadı. Dila, Kuzgun’a şüpheyle yaklaştı ama Kuzgun açık vermedi. Dila, babasının serbest kalmasını sağlamak için, Rıfat’ın suçu şoförlerin üzerine yıkma planını kabul etti. Kuzgun da Rıfat’ı hapse attırmak için harekete geçti. Dila’yı adım adım takip ettiren Kuzgun, Rıfat ve Dila’nın oyunu bozdu.

Rıfat tutuklandı, Dila da dava sürecini manipüle etmek şüphesiyle geçici olarak avukatlık mesleğinden men edildi. Adliye çıkışında Meryem, Rıfat’a karşı yıllarca içinde biriktirdiğ her şeyi döktü. Bu an, Rıfat’ın Meryem’e karşı yenilgi, Meryem, Kuzgun, Kartal ve Kumru’nun zafer ve mutluluk anı oldu. Bora, Dila’ya babasını tutuklatanın Kuzgun olduğunu söyledi. Dila, gece kulübündeki güvenlik kamerası kayıtlarını izledi, Kuzgun’un içkisine ilaç koyduğunu gördü, sonrasında yaşanaları birleştirdi ve babasını tutuklatanın Kuzgun olduğundan emin oldu.

Dila, Kuzgun’un karşısına çıktı ve onunla yüzleşti. Kuzgun, Dila’ya her şeyi kendisinin yaptığını itiraf etti ve ona; babasına, ailesine ve kendisine yaşatılan acıları, gerçekleri tek tek hatırlattı. Dila verecek cevap bulamadı. Kuzgun, paravan şirketi üzerinden yapılacak yeni sevkiyat tarihini beklemeye koyuldu. Bu sırada, Behram Adıvar da Bora’yı sevkiyatı Kuzgun’la birlikte yapmaya mecbur bıraktı. Kuzgun, Rıfat’ın şirketine geldi. Bora da geldi. Rıfat’ın odasında yan yana geldiler.

Kuzgun karşısında Ali’yi görmeyi beklerken içeriye Dila girdi ve babasının koltuğuna oturdu. Dila, Kuzgun ve Bora’ya babasının işlerini kendisinin devraldığını söyledi. Bu aynı zamanda Dila’nın Kuzgun’a savaş açtığının da ilanı oldu. Kuzgun ve Dila sözleriyle olmasa da, gözleriyle birbirlerine meydan okudu.

Yapım: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay – Pelin Diştaş
Yönetmen: Bahadır İnce
Senaryo: Burcu Görgün Toptaş – Özlem Yılmaz

Oyuncu Kadrosu:
Kuzgun: Barış Arduç
Dila: Burcu Biricik
Derviş: Settar Tanrıöğen
Meryem: Hatice Aslan
Rıfat: Levent Ülgen
Ali: Aytek Şayan
Kartal: Caner Şahin
Kumru: Ahsen Eroğlu
Şeref: Erdal Küçükkömürcü
Şermin: İpek Erdem
Seda: Derya Beşerler

İlgili Haberler