SON DAKİKA
23 Temmuz 2019 23:33

SON HABERLER

Kuzgun dizisi nereye gidiyor? Ters köşeler ardı ardına gelecek!

Star TV’de Çarşamba akşamı 8. bölümü yayınlanacak olan Kuzgun dizisinde olayların akışı hız kesmiyor! Hikayesi hızlı bir şekilde ilerleyen dizide bu hafta Kuzgun ve Dila evleniyor.

Televizyongazetesi/Detay

Başrollerinde Barış Arduç ve Burcu Biricik’in oynadığı dizideki ilginç gelişmeler arka arkaya gelecek. Dila’nın Terzi ile görüştüğü 2. tanıtımda Terzi’nin ne yapmaya çalıştığını kimse anlamıyor! Terzi Derviş, Dila’ya “Babanın işlerini senden başkası devralmayacak” şeklinde bir ültimatom veriyor.

Buna rağmen Kuzgun çok kızgın! Dila’nın babasının işlerinin başına geçmesi, onun da işlerini bozuyor. Dila’ya “Önüme taş koyma” diyen Kuzgun, karşısında çok kararlı olan Dila’yı görünce şaşırıyor.

Onu ezip geçeceğini söylese de Dila da kalmakta ısrarlı. Kuzgun çareyi ona zorla nikah yaptırmakta bulmaya çalışsa da Dila bu mecbur kaldığı durumdan dolayı çok kızgın ve Kuzgun’a “Senin sonun benim elimden olacak” diyerek ona göz dağı veriyor.

Heyecanlı gelişmelerin yaşanacağı yeni bölümde sürprizler de üst üste gelecek!

Yeni bölüm özeti şöyle:

Kuzgun ve Dila’nın bir yanı savaş, diğer yanı aşk.

Kuzgun’a savaş ilan eden Dila ilk hamlesini yapar. Kuzgun’la hiçbir şekilde ortak iş yapmayacağını, Kuzgun yerine işleri Ali ile yürüteceğini söyler. İkisinden birisi yenilene kadar, Kuzgun’la dişe diş savaşmaya kararlı olan Dila, ilk kez Terzi Derviş ile karşı karşıya gelir. Babası Rıfat’ın yerinin tek adayı Dila’dır. Derviş, düzeni bozmaması konusunda Dila’yı uyarsa da, Dila ile Kuzgun arasındaki savaş bütün dengeleri altüst eder. Dila’nın aldığı kararların bedeli çok ağır olacaktır.

Öte yandan Kumru, Şermin’in Şeref Dağıstanlı cinayetiyle ilgili kendisine verdiği görüntülerden sonra, bu cinayetin arka planını araştırmaya koyulur. Kumru, bulacağı bilgilerden sonra Bora’nın karşısına çıkar. Kartal ise Ali’yle iş yapmanın en tehlikeli yüzüyle tanışırken, Ali’ye hiç beklemediği bir şekilde borçlanır. Kartal, Ali’ye borçlu olmanın yükünü kendince hafifletmek için elinden geleni yapacaktır.

Kuzgun’la arasındaki bağı yok etmek isterken Behram Adıvar’a başkaldıran Dila, artık ölümle yaşam arasında ince bir çizgide yürümektedir. Kuzgun hiç olmayacak bir anda ve zamanda Dila’ya evlenme teklif eder ve Dila’ya “evet” demek dışında bir seçenek bırakmamak için oyununu kurar. Dila’ya olan hayranlığı her geçen gün daha da artan Bora, Dila’nın Kuzgun’la evlenmesinin önüne geçmek için, Kuzgun’un oyununu bozmak üzere harekete geçer. Artık herkes kılıçlarını çekmiştir. Bu ölüm oyunun içinde bilmeden Kartal da yer alacaktır.

Kuzgun’un kendisini köşeye sıkıştırmak için yaptığı hamlelerden sonra, Dila öfkeyle Kuzgun’un kapısını dayanır. Dila ile Kuzgun arasındaki yüzleşmenin şiddeti, ikisi arasındaki uçurumu giderek derinleştirir. Kuzgun ile Dila’nın birbirlerine karşı başlattıkları savaş, nikah masasında arenasını değiştirecektir. Dila ile Kuzgun’un nefretlerinin ve öfkelerinin gölgesinde bu savaşta hesaba katmadıkları en önemli şey, kalpleri olacaktır.

Kuzgun 8. bölüm 2. tanıtımı:

İlgili Haberler