SON DAKİKA
29 Kasım 2022 04:38

SON HABERLER

Kuzgun dizisinde Barış Arduç’un türkü eşliğinde hayranlarını mest eden sahne!

Star TV ekranında 13 Şubat Çarşamba akşamı ilk bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkan Kuzgun dizisinde öyle bir sahne vardı ki, izleyiciler adeta mest oldu. ‘Kuzgun’da türkü eşliğinde dövüş sahneleri sosyal medyada da çok konuşuldu !

Ay Yapım’ın, Star’da dün akşam ilk bölümü ile ekrana gelen, başrollerini Barış Arduç, Burcu Biricik, Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan, Levent Ülgen, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Aytek Şayan, İpek Erdem, Derya Beşerler, Erdal Küçükkömürcü’nün yer aldığı yeni dizisi ‘Kuzgun’, Twitter’da, Türkiye gündeminde 2.sıraya, dünya gündeminde ise 9. sıraya kadar yükseldi ve sosyal medyada uzun süre konuşuldu.

Dakikada 6 tweetin atıldığı dizide Barış Arduç’un türkü eşliğinde ekrana gelen dövüş sahnesi izleyenler tarafından çok beğenildi.

Sosyal medyada çok konuşulan dövüş sahnelerinin koreografisini ve yönetmenliğini Uğur Yıldıran yaptı. Bar baskını sırasında Yurtseven Kardeşler’in yorumuyla çalan Enstrümantal ‘Hüdayda’ türküsü de çok konuşuldu.

Yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş üstlendiği, yönetmenliğini Bahadır İnce’nin yaptığı ‘Kuzgun’un, senaryosunu Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz yazıyor.

Hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan ‘Kuzgun’, heyecan dolu yeni bölümü ile 20 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00’de Star TV’de!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler