Ana sayfa Dizi Haberleri Kuzgun dizisine büyük onur! Dizi 3 ödül birden aldı, Burcu Biricik ile Barış Arduç’tan mesaj var!

Kuzgun dizisine büyük onur! Dizi 3 ödül birden aldı, Burcu Biricik ile Barış Arduç’tan mesaj var!

tarafından ker_def

Ay Yapım’ın, Star’da Çarşamba akşamları ekrana gelen ve ilgiyle izlenen dizisi ‘Kuzgun’, İstanbul Üniversitesi öğrencileri arasında yapılan oylamada ‘Yılın En İyi Drama Dizisi’ seçildi. Oylamada ayrıca, ‘Kuzgun’ dizisindeki başarılı performaslarıyla göz dolduran Burcu Biricik, ‘Yılın En Başarılı Kadın Başrol Oyuncusu’, Barış Arduç da ‘Yılın En Başarılı Erkek Başrol Oyuncusu’ seçildi.

Ödül töreni bugün (4 Mayıs), İstanbul Üniversitesi İşletme Kulübü Moda Topluluğu’nun organizasyonunda gerçekleşen, ‘İstanbul Moda Rehberi’ etkinliği kapsamında, W Hotels Studios’ta yapıldı.

Burcu Biricik ve Baruş Arduç, set programlarının yoğunluğu nedeniyle törene katılamazken, çektikleri video mesaj ile teşekkürlerini ilettiler ve salondakilerle mutluklarını paylaştılar. Dizinin yapım ekibinden yöneticiler ile oyuncular Derya Beşerler ve Aytek Şayan, ‘Kuzgun’ ekibi adına törende hazır bulundular ve ödülleri teslim alıp, tebrikleri kabul ettiler.

Barış Arduç ve Burcu Biricik, Kuzgun dizisinin sosyal medya hesaplarından duygu ve düşüncelerini paylaştılar.

İşte ikilinin sözleri: