Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Mahkum dizisi sezon finalinde çok ilginç olaylar yaşanacak!

Mahkum dizisi sezon finalinde çok ilginç olaylar yaşanacak!

tarafından ker_def

Fox TV ekranında perşembe akşamları yayınlanan Mahkum dizisinin 2 Haziran Perşembe akşamı yayınlanacak olan 24. bölümü aynı zamanda sezon finali olacak. Onur Tuna ve İsmail Hacıoğlu’nun başrollerinde yer aldığı diziden, Seray Kaya ayrılmıştı. Melike İpek Yalova’nın da etkili oyunculuğu ile göz doldurduğu diziden en son Talat Bulut’un ayrıldığı da ortaya çıktı.

Mahkum dizisi gelecek sezonda da ekranda yoluna devam edecek ama hikaye noktasında büyük bir değişim geçirmesi bekleniyor. Peki 24. bölümde yani sezon finalinde neler yaşanacak? İşte detaylar: Herkesin gözleri önünde gerçeği itiraf eden Barış, zihninin içinde yaşayan Savaş’ın yönlendirmesiyle hastalığını ispatlama yoluna gidecektir. İşlediği tüm cinayetleri Savaş’ın talimatlarıyla yaptığı yalanını söyleyip, mahkemenin kararını doğrudan etkilemeye çalışır.

Mahkum dizisi sezon finalinde çok ilginç olaylar yaşanacak! 7

Barış’ın bu itirafına hazırlıksız yakalanan Fırat, mahkemedeki yalanların önüne geçmek için karşı tezlerini hazırlar. Mahkemeden heyet raporuna giden yolda Barış’ın atacağı tüm adımların farkındadır. Ya hapishane ya hastane…

Fırat, Barış’ın sonsuza kadar dört duvar arasında kalabilmesi için her yolu denemeye başlar. Bu oyununun sonunda kim galip çıkacaktır? Akıl mı? Delilik mi?