SON DAKİKA
6 Şubat 2023 02:50

SON HABERLER

Mahkum dizisinde Fırat ve Barış işbirliği işe yaradı!

Fox TV ekranında perşembe akşamları yayınlanmakta olan Mahkum dizisi, çok başarılı bir hikaye sunumuyla hayranlarını ekran başına topluyor. Başladığı günden bu yana reytinglerde çok iyi sonuçlar alan dizi, Ramazan’ın etkisi ile geçen hafta bir miktar izleyici kaybı yaşadı.

Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu’nun ardından Talat Bulut’un da etkili performansı ile göz doldurduğu dizide önemli gelişmeler yaşanıyor. Cemre karakterinin 17. bölümde hikayeden ayrılması bekleniyor. Seray Kaya’nın rolü biterken, Cemre’nin vedasının hikayede nasıl bir dönemi başlatacağı da merak konusu oldu.

Mahkum dizisinin 17. yeni bölümünde yaşanacaklarla ilgili detaylar da ortaya çıktı. Fırat ve Barış, canları pahasına mücadele edip çocuklarının hayatını kurtarırlar. Verdiği savaş sonunda kızına kavuşan Fırat için yenin bir sayfa açılır.

Barış Yesari davasını bitirmenin zamanı gelmiştir. Cemre ve arkadaşlarının yardımıyla harekete geçer. Kendince uyguladığı yöntemlerle Barış’ın işlediği cinayetler hakkında delil toplamaya başlar. Hiç beklemediği bir anda cinayet bıçağının da ortaya çıkmasıyla, Fırat zafere adım adım yaklaşmaktadır.

Fırat’a karşı Sinyor ile iş birliği yapan Barış, Fırat’ın cinayet davalarıyla ilgili somut adımlar atması sonucu köşeye sıkışır. Büge’nin de Zeynep cinayetini öğrenmesiyle iyiden iyiye sarsılır. Bir yanda özgürlüğü diğer yanda sevdiği kadın… Dört duvar arasına girmemeye kararlı olan Barış, tehlikeli sulara geri döner.

Yeraltında savaşmaya devam eden Fırat ve Barış, mutlak sona doğru yol almaya başlarlar…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler