SON DAKİKA
5 Şubat 2023 01:38

SON HABERLER

Mahkum dizisinde Onur Tuna, duygusallığın zirvesine çıkartacak

Perşembe akşamları yayınlanmakta olan Mahkum dizisinde önemli gelişmeler izleyicileri bekliyor… Onur Tuna ve İsmail Hacıoğlu’nun çok başarılı performans sergilediği ve iyi reytingleri ile de birincilikler elde eden Fox TV dizisinde yine heyecan yüksek olacak. Savcı Fırat’ın kızı ile karşılaşması da duyguların artmasına neden olacak.

17 Şubat perşembe akşamı saat 20.00’da yayınlanacak olan dizinin 10. yeni bölümünde “Adalet er ya da geç yerini bulacak!” sözü önem kazandı… Rafi’nin büyük meydan okuması karşısında seçim yapmak zorunda kalan Barış, yeni bir yola girmek üzeredir. Savaş’ın karanlık geçmişini aydınlatmaya çalışırken, ailesini korumak için büyük mücadele vermeye devam eder.

İşlemediği günahların bedelini ödeme zamanı gelmiştir. Zaman, Barış’ın aleyhine akmaya başlar.
Fırat’a desteğini gizlice sürdüren Cemre, Tahir ile ilgili büyük bir sırrı öğrenir. Fırat’a büyük ızdırap verecek bu sırrı açıklayabilecek midir?

Alevlerin içinde kalan Fırat, ona ve arkadaşlarına bu komployu kuran ismin peşindedir. Cehennemin ortasından kurtulmaya çalışırken, zekasıyla bunu fırsata çevirir. Büyük kaçış planında önemli bir koz öğrenmiştir. Ya bu cezavinden kaçacak ya da burada ölecek. Fırat büyük sona bir adım daha yaklaşır. Bu dört duvar arasından çıkabilecek midir?

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler