Ana sayfa Sosyal Medya Maria ile Mustafa dizisinden sonra Jessica May, Brezilya’ya döndü!

Maria ile Mustafa dizisinden sonra Jessica May, Brezilya’ya döndü!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay -Brezilyalı güzel oyuncu Jessica May, Türkiye’de Yeni Gelin isimli dizi ile tanınmıştı. 2 sezon süren dizideki performansı ve güzelliği ile ilgi çeken oyuncu, Hüseyin Kara isimli fotoğrafçı ile de evlenerek Türkiye’yi ikinci vatanı yaptı.

Jessica May, sezon başında Hilmi Cem İntepe ile birlikte atv dizisi Maria ile Mustafa ile ekranlara dönüş yapmıştı. Çok iyi bir hikayeye sahip olan dizide güçlü bir performans ortaya koyan oyuncu, yine hayranlarının beğenisini kazanmıştı. Ancak dizi beklentilerin altında reytingler alınca 17. bölümde erken final yapmak durumunda kaldı.

Maria ile Mustafa dizisinden sonra Jessica May, Brezilya'ya döndü! 8

Pandeminin çok yoğun olduğu dönemlerde yaptığı röportajlarında Brezilya’da yaşayan ailesini çok özlediğini ve onların yanına gitme hayali kurduğunu söyleyen oyuncu, sonunda bunu gerçekleştirdi.

Eşi Hüseyin Kara ile birlikte Brezilya’daki ailesinin yanına giden oyuncu, sosyal medyadan son halini paylaştı. Babasının çiftliğine giden oyuncu burada inekten süt sağdı, tavukları besledi ve o anları da instagram hesabından paylaştı.

Maria ile Mustafa dizisinden sonra Jessica May, Brezilya'ya döndü! 9

14 Haziran’da “Çizmeleri giydim, Brezilya paylaşımlarına hazırım” mesajı veren oyuncu, çiftlikten birçok pozunu arka arkaya yayınladı.

Yeni dizi teklifleri alan oyuncu, proje görüşmeleri için Temmuz ayının ortalarında yeniden İstanbul’a dönecek.