Ana sayfa Dizi Fragmanları Masumlar Apartmanı dizisinde yeni Safiye kararı!

Masumlar Apartmanı dizisinde yeni Safiye kararı!

tarafından ker_def

Masumlar Apartmanı dizisinin ikinci sezonu devam ediyor. TRT1 ekranında Salı akşamları yayınlanmakta olan dizinin 19 Nisan’da ekrana gelecek olan 67. bölümünde Safiye’nin iyileşme mücadelesinde yeni bir karar hikayeyi sürükleyecek… Safiye, iyileşmek için mücadele verirken, Han’ın hamlesi dikkat çekecek.

TRT 1’in Salı günlerine damga vuran ve yayınlandığı ilk günden bu yana zirveden düşmeyen dizisi “Masumlar Apartmanı” gerçek bir hayat hikayesinden uyarlandı. Masumlar Apartmanı, çarpıcı öyküsüyle yine izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Yeni bölümleri merakla ve heyecanla beklenen “Masumlar Apartmanı” dizisinde bu hafta yaşanacakların detayı şöyle:

Safiye, her ne kadar iyileşme yolunda kayda değer bir yol kat etmiş olsa da evde bir köpeğin varlığını kabul etmesi söz konusu değildir. Bu durum Han’la aralarında ciddi bir restleşmeyle sonuçlanır. Bu sırada Naci, Safiye’nin bir başka zorluğu daha aşmasına destek olur. Hatırlattığı bir şey ise, Safiye’yi bugüne kadar ertelediği bir adımı atması için cesaretlendirir.

Han, bir yandan Kurşun’u ablasına kabul ettirme derdine düşmüşken, diğer yandan da Ceylan’ın sıkıntılarını, ona sezdirmeden de olsa giderebilmek için çabalar. Han’ın yaptıkları, belki de ilk kez Ceylan’ın ona farklı bir gözle bakmasını sağlar. O sırada Hikmet’in yaşadığı bir unutkanlık anı, Safiye için adeta bir faciayla sonuçlanacaktır.

Masumlar Apartmanı yeni bölümleriyle her Salı saat 20.00’de TRT 1’de…