Ana sayfa Dizi Haberleri Masumlar Apartmanı’nın Safiyesi Ezgi Mola’dan ödül töreninde çok anlamlı bir mesaj!

Masumlar Apartmanı’nın Safiyesi Ezgi Mola’dan ödül töreninde çok anlamlı bir mesaj!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Magazin Gazetecileri Derneği tarafından verilen Altın Objektif Ödülleri’nde Yılın Dizi Kadın Oyuncusu ödülüne layık görülen isim Ezgi Mola oldu. TRT 1’de yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde canlandırdığı Safiye karakteriyle ödüle layık görülen Ezgi Mola, ödülünü alırken yaptığı konuşmada çok anlamlı bir mesaj verdi.

Ekranların en başarılı oyuncularından Ezgi Mola, geçtiğimiz sezondan bu yana Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye karakterini canlandırıyor. Annesinin öfkesiyle büyüyen ve sürekli ezilen, bu yüzden hayata karşı çok sert bir duruş sergileyen Safiye karakterini canlandıran Ezgi Mola, Masumlar Apartmanı ile kariyerinin en parlak günlerini yaşıyor.

Safiye karakterini canlandırırken gösterdiği performansla oyunculuktaki yeteneğini kanıtlayan oyuncu dizinin her bölümünde izleyiciyi kimi zaman öfkelendiriyor kimi zaman da gözyaşlarına boğuyor.

Masumlar Apartmanı'nın Safiyesi Ezgi Mola'dan ödül töreninde çok anlamlı bir mesaj! 7

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserinlen uyarlanan Masumlar Apartmanı dizisi yeni başrol oyuncusu Melisa Şenolsun’la ikinci sezon da yoluna başarıyla devam ediyor. Dizinin başrol oyuncularından Ezgi Mola, Safiye karakterini canlandırırken gösterdiği performansla ödüle layık görüldü.

Magazin Gazetecileri Derneği tarafından verilen Altın Objektif Ödülleri’nde Yılın Dizi Kadın Oyuncusu ödülüne layık görülen isim Ezgi Mola, törende yaptığı konuşmada Türkiye’nin kanayan bir yarasına dikkat çekti.

Yetenekli oyuncu ödülünü alırken yaptığı konuşmada ülkemizde kadına yönelik uygulanan şiddete dikkat çekti ve şunları söyledi:

“Kadın cinayetlerinin artık durdurulmasını istiyorum. Ve biz buraya huzurla gelebilelim istiyorum. Ve yasaların sonuna kadar da bizim yanımızda olmasını istiyorum.”

Ezgi Mola’nın bu anlanmlı konuşması izleyiciler tarafından da büyük alkış aldı.