Ana sayfa Dizi Fragmanları Menajerimi Ara dizisinde bu hafta adeta aşk haftası

Menajerimi Ara dizisinde bu hafta adeta aşk haftası

tarafından ker_def

Menajerimi Ara dizisinin 37. yeni bölümü 9 Mayıs Pazar akşamı ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı ile ilgili detaylar ortaya çıktı. Dizide duygusallığın öne çıktığı sahnelerle karşılaşacaksınız. Ayrıca aşıkların birbirlerine yakınlaştıkları ve aşkla dolu bir bölümün gelmekte olduğunu belirtebiliriz. Onur Büyüktopçu’nun da konuk oyuncu olarak yerini alacağı yeni bölümden tüm önemli gelişmeleri ve fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

İrem’in duygularını döktüğü kağıdın Barış’ın ceketinden düşmesinden şüphelenen Dicle, ikilinin eski sevgili olma ihtimaliyle karşı karşıya kalır. Emrah, Gülin ve Meral’e Barış ve İrem’in eski sevgili olduğunu söyler. Dicle’nin bu haberi bir başkasından duymasını isteyemeyen üçlü, bu haberi Dicle’ye verme kararı alır. Bu sırada konuşmalarını dinleyen Tuğrul ise soluğu Ceyda’nın yanında alır.

Kalp krizi geçiren oyuncusunun derin üzüntüsünü yaşayan Peride, bu durumdan Ceyda’yı sorumlu tutar. Peride’nin sert sözlerinin ardından ikilinin arası iyice gerilir. Arzu ve Çınar arasında ise romantik bir yakınlaşma olur. Gülden Avşaroğlu, Ego Ajans’ı sürpriz bir projenin oyuncu seçmeleri için ziyaret eder. Uluslararası bir projede Türk bir karakteri canlandırmak için oyuncu arandığını duyan Kıraç harekete geçerken, Çınar ve Dicle ise kendi oyuncularını projeye sokmak için kolları sıvar.

Oyuncuları Çağrı Çıtanak, Ruhi Sarı ve Onur Büyüktopçu’yu bu karakter için hazırlayan üç menajer, kıyasıya bir mücadele içine girer. İşte Menajerimi Ara dizisinin 37. bölümünden 2. fragman: