Ana sayfa Dizi Fragmanları Menajerimi Ara dizisinde kritik bir döneme girildi

Menajerimi Ara dizisinde kritik bir döneme girildi

tarafından ker_def

Ay Yapım imzalı ‘Menajerimi Ara’dan yeni tanıtım paylaşıldı. Teşkilat dizisinin başlaması ile birlikte reytinglerinde ciddi düşüşler yaşanan Menajerimi Ara dizisi için bu haftalar çok önemli. Yapımın düzelme ihtimali bulunuyor. Şayet reytinglerde iyi gelişmeler olmaz ise, Star TV’nin 2. sezonda da devam etme kararını değiştirmesinden korkuluyor. Peki dizinin 31.yeni bölümünde neler yaşanacak.

Dicle (Ahsen Eroğlu) ve Barış’ın (Deniz Can Aktaş) tekrar bir araya geldiği tanıtımda, Ceyda (Özge Borak) ajanstakileri göndermeye dair çalışmalarının başladığının haberini Serkan’a (Serhat Teoman) veriyor. Usta sanatçı Aydan Şener yıllar sonra setlere Menajerimi Ara’yla dönerken, sevilen sanatçı Serdar Ortaç bir kez daha ilgiyle takip edilen diziye konuk oluyor.

Pazar günlerinin sevilen dizisi ‘Menajerimi Ara’nın Aydan Şener ve Serdar Ortaç’ın konuk olduğu 31. bölümünden yeni tanıtım yayınlandı. Tanıtımda Feris (Canan Ergüder) ve Dicle’nin bir proje konusunda Aydan Şener’i ikna etmek için verdiği çaba dikkat çekerken, yeni şarkıları için ilham bulmakta güçlük çeken Serdar Ortaç ve menajeri Çınar (Fatih Artman) kendilerini bir maceranın içinde buluyor.

Ajanstakileri göndermek için Ceyda’ya ortaklık teklif eden Serkan, Ceyda’nın bu amaca yönelik çalışmalarını başlatmasından memnun olurken Barış’ın yaşadığı bunalımın ardından Dicle’ye karşı ördüğü duvarları yıkması genç aşıkları tekrar bir araya getiriyor. Serkan’ın Feris’i götürdüğü boş ev akıllarda soru işaretleri yaratırken ikilinin yakınlaştığı sahneler izleyicilere romantik anlar yaşatacak.

İşte Menajerimi Ara dizisinin 31.yeni bölümünden yeni fragman:

Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Özge Borak ve Ayşenil Şamlıoğlu’nu bir araya getiren ‘Menajerimi Ara’ yeni bölümleriyle her pazar akşamı saat 20.00’de Star TV’de!