Ana sayfa Dizi Haberleri Meryem Uzerli’nin başrolünde oynayacağı “Ru” dizisine projeyi parlatacak iki usta isim katıldı!

Meryem Uzerli’nin başrolünde oynayacağı “Ru” dizisine projeyi parlatacak iki usta isim katıldı!

tarafından kadir kadir

TelevziyonGazetesi.com / Detay – Medyapım’ın Disney Plus için hazırlıklarını sürdürdüğü yeni projelerden biri “Ru”, diğeri ise “Numen” isimli diziler yer alıyor. Urla’da çekilecek “Ru” isimli dizi için daha önce daha önce Meryem Uzerli’nin oynayacağı duyurulmıştu.

Meryem Uzerli “Ru” dizisinde başrol oynayacak. Dizide hayallerinin peşinden gidip Urla’ya yerleşen ve açtığı Ru adlı restoran ile hayat mücadelesi veren Reyan rolüne hayat verecek olan güzel oyuncuya “Uzer” karakteriyle Mert Yazıcıoğlu’nun eşlik etmesi kulislerde konuşuluyordu. Fakat çekimlerin gecikince Yazıcıoğlu başka işlerinin zamanlamasıyla çakıştığı için projeden ayrılmak zorunda kaldı.

Şimdi başrol olacak erkek karakter için yeni oyuncu görüşmeleri yapılıyor. Dizinin iki de flaş sürpriz ismi bulunuyor. Bunlardan birincisi en son Üç Kuruş dizisiyle ekrana gelen usta oyuncu Zafer Algöz… Başarılı oyuncu dizide Tümsek rolüyle etkili bir karaktere yön vermesi bekleniyor.

Meryem Uzerli’nin başrolünde oynayacağı “Ru” dizisine projeyi parlatacak iki usta isim katıldı! 7

Diziye katılan diğer sürpriz isim ise Şevval Sam… Reyting rekortmeni Yasak Elma dizisinde başrol oynayan başarılı isim, bu kez dijital projeyle izleyicilerin karşısına çıkacak. Şevval Sam dizide Uzer’in annesini oynaması planlanıyor.

Gelen haberlere göre Şevval Sam projeyi çok sevdi. Ancak yoğun bir konser takvimi olduğu için çekimlerle konser programı arasında iyi bir zamanlama yapılabilirse dizide rol alabilecek.