Ana sayfa Dizi Haberleri Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç’ten efsane dizi Ramo’ya sürpriz selam! Sosyal medyada yorumlar havada uçuştu!

Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç’ten efsane dizi Ramo’ya sürpriz selam! Sosyal medyada yorumlar havada uçuştu!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Show TV’de 2020 yılı Ocak ayında yayınlanmaya başlayan ve sezon sonunda ara verdikten sonra Eylül ayında tekrar yayınlanan Ramo dizisi, sezon sonunu göremeden 2021 Nisan ayında da veda etmişti. Hem hikayesi hem oyuncuları ile izleyenlerin çok sevdiği bir yapım oldu Ramo. Ancak kanalın diziyi reytingleri tatmin etmediği için hızlı bir kararla bitirmesi, izleyicinin hala içini yakan bir durum!

Ekranda yer alan ve adeta fenomene dönüşen kimi diziler var ki izleyicilerin hafızasında ‘haksız final yapıldı’ duygusu ile kalmaktalar. Bu dizilere Maraşlı dizisi de bir örnektir! İzleyenler hala Maraşlı dizisine atv’nin haksızlık yaptığını söyleyerek zaman zaman sosyal medyada gündeme getirirken, dizinin ilk yayınlandığı gün olan 11 Ocak tarihinde de anıyorlar. Sosyal medyadan dizinin başrolü Burak Deniz de Maraşlı dizisine bir selam vererek aynı duyguyu paylaştığını göstermekte izleyicilere.

Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'ten efsane dizi Ramo'ya sürpriz selam! Sosyal medyada yorumlar havada uçuştu! 13

Erken gidişiyle izleyenleri üzen Son Yaz dizisi de yine bir başka ekranın dikkat çeken yapımıydı. Bu diziler arasında Ramo da çok özel bir yerde duruyor! Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç’in Ramo ve Sibel olarak yer aldıkları dizideki partnerlikleri de dizinin hikayesi ve diğer oyunculuklar da hala hatıralarda!

Kanalın diziye final kararı vermesi ile birlikte izleyenler çok üzülmüş ve sosyal medyadan tepkilerini ortaya koymuşlardı! Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç için de kariyerlerinde çok özel bir yerde duruyor Ramo dizisi! 40 bölüm ekranda yer alan ve yapımcılığını BKM’nin üstlendiği Ramo’nun yönetmenliğini de Çağatay Tosun yapıyordu.

Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'ten efsane dizi Ramo'ya sürpriz selam! Sosyal medyada yorumlar havada uçuştu! 14

Ayrıca Mehmet Yılmaz Ak, Cemre Baysel, Görkem Sevnidik, Devrim Özkan, Olgun Şimşek ve Yiğit Şener gibi güçlü oyuncuların yer aldığı dizinin senaryosunu da Toprak Karaoğlu, Seda Karaoğlu ve Birol Tezcan üçlüsü yazmaktaydı.

Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'ten efsane dizi Ramo'ya sürpriz selam! Sosyal medyada yorumlar havada uçuştu! 15

Geçtiğimiz günlerde Ramo’nun ilk yayın günü olması sebebiyle sosyal medyada dikkat çeken paylaşımlar ardı ardına geldi! Ramo izleyicileri, dizilerinin ekrana geldiği ilk gün olan 14 Ocak’ta, diziyi hatırlatan paylaşımlarıyla oyuncuların da dikkatini çektiler.

Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'ten efsane dizi Ramo'ya sürpriz selam! Sosyal medyada yorumlar havada uçuştu! 16

Böylece ardı ardına dizinin başrolleri Esra Bilgiç ve Murat Yıldırım da Ramo dizisine twitter’dan selam verdiler! ‘Ramo 3 yaşında’ etiketi ile yapılan paylaşımlar, Ramo izleyenlerini çok mutlu ederken sosyal medyada dizi yeniden hatırlandı ve erken finali de ayrıca tekrar eleştiriler aldı…

Murat Yıldırım “Çok güzelsiniz teşekkürler. Ramo üç yaşında” notuyla bir paylaşım yaparak sosyal medyada diziyi hatırlatan izleyenlere selam gönderdi ve teşekkür etti.

Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'ten efsane dizi Ramo'ya sürpriz selam! Sosyal medyada yorumlar havada uçuştu! 17

Ardından dizinin yönetmeni Çağatay Tosun ile oyuncu Devrim Özkan da bu çağrıya karşılık vererek Ramo izleyicilerini sevindiren paylaşımlar yaptılar.

Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'ten efsane dizi Ramo'ya sürpriz selam! Sosyal medyada yorumlar havada uçuştu! 18

Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'ten efsane dizi Ramo'ya sürpriz selam! Sosyal medyada yorumlar havada uçuştu! 19