SON DAKİKA
4 Aralık 2022 11:34

SON HABERLER

Nare ve Sancar aşkı baydı, gelsin yeni aşk! Sefirin Kızı dizisinde olmaz olmaz demeyin, oluyor bile!

Televizyongazetesi.com/Detay – Dün akşam 30. bölümüyle ekranlara gelen Sefirin Kızı dizisini izleyenlerin en çok ilgisini çeken sahneler, Gediz ve Sahra’nın olduğu sahnelerdi. Artık Nare ve Sancar aşkının bitmez tükenmez bilmeyen sorunları, çekişmeleri, gerginlikleri, diziye yeni katılan Sahra karakteriyle birlikte başka bir yere dikkatleri çekmeye başladı.

Engin Akyürek ve Neslihan Atagül’ün hayat verdikleri ve adına ‘efsane’ diyerek büyütülmeye çalışılan Sancar ve Nare aşkı, evlilik yolunda ilerliyor. Gediz’in tüm düşmanlığına karşın iki aşığın yeniden bir araya gelişi için herkes el birliği etmiş durumda.

Başlarına ne çorap öreceğini merakla beklediğimiz Sahra, abisi Akın’ın cesedini ararken, olmadık işlere bulaşıp bir de katil olmayı başardı! Lorki’yi gözünü kırpmadan boğazını kesip öldüren Sahra, bir yandan da Gediz ile adeta flörtleşiyor. Gediz’in de yüzünü güldürebilen tek kişi Sahra gibi görünüyor!

Diziye kısa bir süre önce katılan Deniz Işın, Sahra karakteri ile ayrı bir heyecan getirdi. Sadece izleyiciye değil, Gediz’e de galiba!

Gediz’in Nare aşkıyla yanıp tutuşmasına karşın Sahra’nın da onun ilgisini çekmeye başladığı görülüyor. En azından düşmanları ortak olan Sahra ve Gediz, ilginç bir çift olarak ortaya çıkmaya başladı. Yeni bölümde Sahra’yı Menekşe ile kaldığı evden almaya giden Gediz, beklemediği bir öpücük aldı Sahra’dan.

Bir tarafıyla deli dolu, neşeli, enerjik bir kişilik olan Sahra, karanlık tarafının aksine, durum başka olsaydı, Gediz ile mükemmel bir çift olarak izleyicinin gönlüne taht kurabilirdi.

Yine de amaçları ortak olan bu ikiliye izleyenlerden olumlu yorumlar geliyor. Şimdiden SahGer olarak niteledikleri Sahra ve Gediz’in sahnelerinde çok eğlendiklerini de belirtiyor izleyiciler.

Nare ve Sancar aşkı ise sıkmaya başladı izleyiciyi. Hep aynı durumların dönüp önüne gelmesinden sıkılan izleyici, Sahra ve Gediz ile yeni bir eğlence bulmuş gibi!

İşte Sahra ve Gediz’in izleyenler tarafından beğeni alan o sahnelerinin olduğu bölüm ve gelen yorumlardan bazıları:

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler