SON DAKİKA
24 Haziran 2022 05:57

SON HABERLER

Nasıl Fenomen Oldum dizisine fenomenler konuk oldu!

Yeni bölümleri merakla beklenen beIN ORIGINALS dizisi “Nasıl Fenomen Oldum”, sürükleyici hikayesi ve sürpriz konukları ile izleyicileri şaşırtmaya devam ediyor. Nilperi Şahinkaya’ nın başrolünde oynadığı, oyuncu kadrosunda Derya Şensoy, Ahmet Kayakesen, Hülya Duyar, Bahadır Vatanoğlu’nun yer aldığı “Nasıl Fenomen Oldum” isimli dizinin bu hafta 5. ve 6. bölümleri yayınlandı.

Dizinin 5. bölümüne sosyal medya fenomenleri Pucca ve Celal Can Algül konuk oldular. Ünlü fenomenler, dizide kendilerini oynadıkları sahnelerle Ala’nın (Nilperi Şahinkaya) adım adım fenomenliğe ilerleyen hikayesine eşlik ettiler.

Yönetmenliğini Mustafa Kotan’ın yaptığı, yapımcılığını HANN’ın üstlendiği “Nasıl Fenomen Oldum” un merakla beklenen yeni bölümleri her Perşembe beIN CONNECT’te yayınlanıyor.

beIN ORIGINALS etiketli yeni dizi “Nasıl Fenomen Oldum” izleyenleri; çok zengin bir kız olan Ala’nın (Nilperi Şahinkaya) ailesinin iflas etmesinin ardından, aslında hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı yaşantısına ve içinde bir intikam hikayesi barındıran, fenomenliğe uzanan yolculuğuna sürüklüyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler