Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Naz Elmas, 3 yıl aradan sonra yeniden dizilere dönüş yaptı!

Naz Elmas, 3 yıl aradan sonra yeniden dizilere dönüş yaptı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – 1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Naz Elmas, diziler konusunda şanssızlığı ile bilinen isimlerden birisi. Yer aldığı projelerin erkan finaller yapmasına alışık olan oyuncu, bu sefer Evlilik Hakkında Her Şey isimli Fox TV dizisinin kadrosuna katıldı.

Hande Yaman karakteri ile hikayeye katılan Naz Elmas, bir avukat karakterini canlandırıyor. Barış Kılıç’ın canlandırdığı Efe karakterinin eski karısı olan Hande Yaman, hikayeye sert bir giriş yapacak.

Dizinin düşmekte olan reytinglerini toparlamak pek mümkün görünmese de hikayenin farklı noktalara doğru ilerlemesi mevcut izleyicilerin diziye olan bağlılığını artıracaktır. Naz Elmas da diziye katkı yapan yeni bir karakter ile 3 yılın ardından tekrar setlere dönmüş oldu.

2002 yılında Gülbeyaz isimli diziyle kariyerine başlayan Naz Elmas, büyük çıkışını Haziran Gecesi isimli dizideki Havin karakteri ile yapmıştı. Ardından birbirinden farklı çok sayıda projede izlediğimiz oyuncu son yıllarda az sayıda dizide göründü.

2017 yılında Bahtiyar Ölmez isimli yapımda Handan karakteri ile yer alan Naz Elmas, 2019 yılında ise 12 bölüm süren Sevda rolü ile Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine katılmıştı. atv’nin fenomen dizisinde Sevda karakteri izleyiciler tarafından sevilmeyince, oyuncunun rolü de kısa sürmüştü.

Naz Elmas, aradan geçen 3 yılın ardından yeniden dizi setlerine Evlilik Hakkında Her Şey isimli yapımla geri dönüş yaptı. Dizinin 29 Mart Salı akşamı yayınlanacak olan 25. yeni bölümünde Handan Yaman karakteri ile Naz Elmas’ı izleyebilirsiniz.