SON DAKİKA
28 Haziran 2022 13:10

SON HABERLER

Ne setmiş kavgalar bitmiyor! Bir Zamanlar Çukurova’nın başrolü İbrahim Çelikkol konuştu!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – atv ekranında finale doğru adım adım ilerleyen Bir Zamanlar Çukurova dizisinde, dördüncü sezonun kurtarıcı ismi İbrahim Çelikkol oldu… En son Murat Ünalmış’ın da ayrılmasının ardından dördüncü sezonun başında hikayeye dahil olan İbrahim Çelikkol, dizinin de yine yüksek ilgi görmesinin sebeplerinden birisi oldu.

Daimi başrol olarak dört sezondur yer alan Hilal Altınbilek ile birlikte başrolü paylaşan İbrahim Çelikkol, yetenekleri ve sergilediği performansı ile hayranlardan büyük övgüler alıyor. Dizinin 140. bölümde bitmesi beklenirken, en son 129. bölüm yayınlandı.

Geçtiğimiz ay sette yaşanan kavga ise kimseyi şaşırmamıştı. Daha önce de sette Uğur Güneş ile Kerem Alışık ve Murat Ünalmış ile yine Kerem Alışık arasında kavgalar basına yansımıştı. Dizi hayranlarının “Ne setmiş, kavgalar bir türlü bitmiyor” diyerek sosyal medyadan sitem etmeleri de oldukça haklı bir serzeniş oldu. İbrahim Çelikkol ile Furkan Palalı arasında son yaşanan kavga da ikilinin birbirinin üzerine yürüdüğü ve set ekibinin onları ayırdığı haberleri yapılmıştı. Yapımcının da karışması ile birlikte sükunet sağlanabildi.

İbrahim Çelikkol’un set ekibini bekletmesi, diğer oyuncuların da rahatsızlığına neden olduğu ve bu yüzden kavganın yaşandığı iddiaları ortaya atılmıştı. Bu olaylar sonra kimse açıklama yapmamıştı. İlk kez konuşan isim muhabirlerin soruları üzerine İbrahim Çelikkol oldu.

Oyuncunun sözleri öncelikle böyle bir kavga yaşandığını doğrular nitelikteydi. Oyuncu, “Onlar çok yazıldı bir şeyler, yazıldığı gibi aslı yok” dedi. Ayrılık haberleri de sorulunca oyuncu, çocuğunun yanında bir şey konuşmak istemedi ve eşi Mihre Mutlu ile evlerini ayırdıkları iddiasını ise yalanladı. Çift 2017 yılında evlenmişti.

Spor yaparken sakatlık geçiren İbrahim Çelikkol, “Omuzda ezilme var, spor yaparken bir ezilme yaşadık” diyerek farklı bir sorun olmadığını belirtti.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler