SON DAKİKA
21 Nisan 2019 03:39

SON HABERLER

Nefes Nefese dizisi 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Rüya annesini bulabilecek mi?

12 Eylül Çarşamba akşamı saat 20.00’de Star TV’de ekrana gelecek olan Nefes Nefese dizisinin 6. yeni bölümden ilk görüntüler paylaşıldı.

Başrollerinde Uğur Yücel, Şükrü Özyıldız ve Melisa Şenolsun’un yer aldığı dizi, rakiplerinin henüz yayına başlamamasının avantajını kullanıyor.

Ancak buna karşın reytinglerde beklentilerin yine altında… Diriliş Ertuğrul ve Sen Anlat Karadeniz’in başlamasının ardından Nefes Nefese dizisinin reytinglerinde düşüş olup olmayacağı merak konusu.

Rüya annesini arıyor, peki yeni bölümde bulabilecek mi?

Dizinin 6. bölüm fragmanı da yayınlandı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Alacanlar çiftliğine baskın emrini vermiş olan Atmaca kızı Rüya’nın orada olduğunu öğrense de artık çok geç kalmıştır. Kan dökülmesine engel olamaz. Çiftlikte patlayan silahlar büyük acılara sebep olacaktır.

Atmaca, emrine karşı gelen Yasin’i ele geçirir. Ancak Boran, komutanını kurtarabilmek için her türlü tehlikeyi göze almaya hazırdır.

Saldırıyı Atmaca’nın adamlarının yaptığından emin olan Yusuf, Selma’nın itirazlarına rağmen intikamını almaya kararlıdır. Yusuf, Atmaca’yı bulabilmek için çırpınırken sonunda onunla yüz yüze gelir. Atmaca kendini Rüya’nın babası Ayaz Kıran olarak tanıtır. Kızını Almanya’ya geri götürmek için gelmiştir.

Yusuf, Atmaca’nın adamlarından birine ulaşır ve peşine düşer. Artık Atmaca’yı yakalaması an meselesidir. Bilmediği şey ise Atmaca’nın tuzağına doğru ilerlediğidir. Atmaca her işine taş koyan ve sürekli peşinde olan Yusuf’a bir ders verecektir.

Diğer yandan Selma da Atmaca’nın izini bulmayı başarmıştır. Atmaca’nın planları alt üst olmak üzeredir. Yusuf, Atmaca’nın tuzağına düşecek mi? Yoksa Atmaca’yı köşeye sıkıştırıp onun aslında Rüya’nın babası olduğunu anlayacak mı? Rüya, Yusuf’u geride bırakıp Almanya’ya dönecek mi?

İlgili Haberler