SON DAKİKA
25 Mart 2019 02:09

SON HABERLER

Nefes Nefese dizisi izleyicileri iyice içine çekti!

Başrollerinde Uğur Yücel, Şükrü Özyıldız ve Melisa Şenolsun’un rol aldığı Nefes Nefese dizisinin şu ana kadar 2 bölümü ekrana geldi.

15 Ağustos Çarşamba günü saat 20.00’de Star TV ekranlarında dizinin 3. bölümü izleyicilerle buluşacak.

Sosyal medyadaki yorumlarda diziye yönelik ilginin her geçen hafta daha da arttığını gözlemlemekteyiz. Özellikle Rüya ve Yusuf karakterlerinden çok etkilenen izleyiciler, dizinin sürükleyici hikayesinden de çok etkilenmekte.

“İnşallah Yusuf, Rüya’yı düşmanların eline vremez. Hem babasını kurtarır hem de Rüya annesini bulur. İşleriniz yolunda gitsin, bol bol bölümler yayınlansın” mesajını yazan bir izleyici içinden geçenleri aktarmakta.

Dizinin 2. bölümünün büyük heyecana sahne olan sahneleri hala hafızalarda, 3. bölüm fragmanı yeni bölümün de çok heyecanlı geçeceğini müjdeliyor.

İzleyiciler yeni bölümler öncesinde daha çok fragman yayınlanmasını istiyor.

İşte 3. bölüm fragmanı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? Annesini bulmak için Berlin’den Suriye’ye doğru yola çıkan Rüya, Antakya sınırında ateş altında kalır. Rüya, çatışmanın iyice alevlendiği sırada, Yusuf Alacan tarafından rehin alınır. O gün bir arazi meselesi yüzünden kaçırılan babasını kurtarmak için sınıra gelmiş olan Yusuf, can havliyle plan yapmıştır: Babasına karşılık, onlardan biri saydığı Rüya! Rüya’yı evine getirip hapsetmesiyle birlikte takas pazarlıkları başlar. Rüya’nın çantasında onu sınıra getiren Nigar’ın verdiği telefon, telefonun içinde de Atmaca lakaplı uluslararası tarihi eser kaçakçısı Ayaz Kıran’ın (Uğur Yücel) Berlin’den yolladığı zümrüt bulunmaktadır.

Zümrüt’ün kaybolduğunu öğrenen Atmaca Antakya’ya gelir. Telefonu taşıyan kızı aramaya başlar. Bilmediği, aradığı kızın kendi kızı olduğudur!

NEFES NEFESE VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Yusuf babasının, Rüya onu rehin alan Yusuf’tan kaçmanın, Atmaca da zümrüte ulaşmanın peşindedir. Yusuf sonunda babasını rehin tutanlarla bağlantı kurar ve anlaşma yapar: Rüya’yı verip babasını alacaktır. Ancak eve geldiğinde onu kötü bir sürpriz beklemektedir.

İlgili Haberler