Ana sayfa Dizi Haberleri Nefes Nefese’den sonra Uğur Yücel’in Muhteşem İkili’ye katılması ne kadar doğru?

Nefes Nefese’den sonra Uğur Yücel’in Muhteşem İkili’ye katılması ne kadar doğru?

tarafından ker_def

Star TV ekranında Ağustos ayından itibaren yayına başlayan ve büyük bir kampanya ile tanıtımları yapılan Nefes Nefese dizisi maalesef ki beklentilerin altında kalmış ve 10. bölüm sonra ekrana veda etmek zorunda kalmıştı.

Nefes Nefese dizisinde Ayaz Kıran (Atmaca) karakteri ile ekranda yer alan Uğur Yücel, dizinin yayından kalmasından sadece 3 hafta sonra Kanal D’nin yeni dizisi Muhteşem İkili’de izleyici ile buluşacak.

1 Kasım Perşembe akşamı Kanal D ekranında ilk bölümü ile ekrana gelen Muhteşem İkili’nin 8 Kasım Perşembe günkü ikinci bölümünün sürprizi Uğur Yücel…

Nefes Nefese dizisinde Atmaca olarak hala akıllarda iken Yücel’in yeni bir dizide yeni bir karakter ile yer alması ne kadar doğruydu?

Ünlü oyuncu Star TV ekranından Kanal D’ye transfer oldu ama 3 hafta içinde Atmaca karakterinden Köpek Sadri karakterine dönüş yapacak.

İzleyiciler ise bu durumu sorguluyor ve Yücel’in bu kadar kısa sürede yeni diziye başlamasını eleştiriyor.

Yücel, dizide konuk oyuncu olarak yer alacak. Ancak bu bile usta oyuncu için hatalı bir karar. Yüzünü bu şekilde eskitmemesi daha doğru olurdu.

blank

İşte Yücel’in yeni karakterinin detayları…

Kanal D’nin, TMC imzalı, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği, yönetmenliğini M. Çağatay Tosun’un yaptığı, ilk bölümüyle büyük beğeni toplayan ‘Muhteşem İkili’ dizisine usta oyuncu Uğur Yücel konuk oluyor.

Başrollerini İbrahim Çelikkol, Kerem Bürsin, Özge Gürel ve Öykü Karayel’in paylaştığı; Engin Şenkan, Zafer Algöz ve Eren Hacısalihoğlu’nun da kadrosunda yer aldığı dizide Uğur Yücel; MKC ve Barca’yı yetiştiren ve İstanbul’un en iyi polisleri yapan, polis akademisinin efsane hocası Sadri (nam-ı diğer Köpek Sadri) karakterine hayat verecek.

Sadri, bağ kurduğu öğrencilerini mezun olduktan sonra da rahat bırakmaz. Öğrencilerinin etrafında her an bulunmasa da, tehlikede oldukları an kokusunu alır. Yanlarında biter. Lakabını bu özelliğinden almıştır. MKC ve Barca’nın felsefelerini ve olaylara bakış açılarını şekillendiren Sadri, ikilinin hayatında bambaşka bir yere sahiptir.

“Muhteşem İkili” yeni bölümüyle Perşembe saat 20.00’de Kanal D’de!