Elimi Bırakma dizisinde izleyiciyi kahreden durum!

10 Ağustos 2018 Cuma, 09:50
Elimi Bırakma dizisinde izleyiciyi kahreden durum!
Başrollerinde Alina Boz, Alp Navruz ve Dolunay Soysert’in yer aldığı Elimi Bırakma dizisinin 4. bölümü merakla bekleniyor.

12 Ağustos Pazar akşamı TRT 1 ekranlarında hayranları ile buluşacak olan Elimi Bırakma, reytinglerini düzelterek yoluna emin adımlarla devam ediyor.

Özellikle Alina Boz’un başarılı bir oyunculuk sergilediği dizide, Alp Navruz da yeteneğini sergilemekte.

Elimi Bırakma dizisi 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Dizi hayranlarının yorumları dikkat çekiyor.

“Kadının oğlunu kaybetmiş olması acı bir şey ama Mert’e bunları yaşatmaya hakkı yok.”

“Harika bir bölüm daha bizi bekliyor.”

“Cenk yakıyorsun, pazar günü çabuk gelsin.”

“Hadi Cenk, kurtar Mert’i.”

“Mert’e bir şey olmasın, kadına da üzülüyorum ama hasta resmen. Her çocuğu oğlu olarak kabullenmeye çalışmış yazık.”

Elimi Bırakma 4. bölüm 2. fragmanı:

YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Telefonun ucundaki sesin Mert olduğunu anlayan Azra, kardeşine kavuşabilmek için kolları sıvar. Hiç şüphesiz Azra’nın bu anında Cenk onu yalnız bırakmayacaktır. Azra ve Cenk, Mert için çıktıkları yolda amaçlarına ulaşıp Mert’e kavuşabilecek midir?

Cenk’in şirket çalışanına attığı yumruk büyük olay olur. Serap, yaşanan olayın duyulmasını istemezken Azmi, bu durumu kullanır. Cenk’in bir anlık siniri karşısında Feride Hanım’ı karşısına almasına sebep olurken, Babaanne torun arasında ki ipler iyice gerilir.

Azra’nın Zorlu Sınavı! Azra, kardeşi için çabalarken ailesi için endişeye düşmüş Feride Hanım’ın da Azra için bir planı vardır. Azra, Feride Hanım’ın hazırladığı sınavdan alnının akıyla çıkabilecek midir?

ELİMİ BIRAKMA VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Cansu, Cenk’i doğum gününe çağırır. Artık duygularını açacaktır. Ancak Cenk’in Azra ile yakınlaşıp vakit geçirmesi Cansu’nun doğum gününü unutmasına vesile olur. Cenk’in hayatında biri olduğunu şüphelenen Cansu, Tarık’la konuşmaya gittiğinde büyük bir sürprizle karşılaşır!

Sahip olduğu tüm değerleri bir gecede kaybeden Azra ile benzer kaderi paylaşan Cenk’in hikâyesini anlatan Elimi Bırakma’nın başrollerini Alina Boz, Alp Navruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ gibi ünlü isimler paylaşıyor.

alina boz haberleri için

alp navruz haberleri için