SON DAKİKA
7 Ekim 2022 00:23

SON HABERLER

Neslihan Atagül yeniden setlere dönmeye hazır!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – En son Star TV’de yayınlanan Sefirin Kızı dizisiyle izlediğimiz Neslihan Atagül, rahatsızlanınca çekimleri bırakmak ve diziye veda etmek zorunda kalmıştı. O zamandan beri hayranlarının dört gözle ekrana gelmesini beklediği Neslihan Atagül nihayet güzel haberi verdi.

Güzel oyuncu Neslihan Atagül, başrolünü Engin Akyürek’le paylaştığı Sefirin Kızı dizisiyle hayran kitlesini büyütmüş, yurt dışına taşımıştı. Ancak her şey çok güzel giderken rahatsızlanması üzerine Neslihan Atagül, dinlenmesi gerektiği için diziye veda etmek zorunda kalmıştı.

Diziden önümüzdeki kış sonu ayrılan, bahar ve yaz ayları boyunca uzun bir tatil yaparak dinlenen Neslihan Atagül’ün hayranları, dört gözle güzel yıldızın ekranlara dönmesini bekliyordu. Hayranlarının beklentisi nihayet çok yakında gerçekleşecek gibi görünüyor. Zira Neslihan Atagül, yeniden setlere dönmeye hazır olduğunun sinyalini verdi.

Eşi Kadir Doğulu’yla birlikte gazetecilerle karşılaşan ve soruları yanıtlayan Atagül, artık dizi setlerine dönmele hazır olduğunu söyledi ve gelen bazı projeleri incelemeye devam ettiğini belirtti. Atagül belki eşi Kadir Doğulu’yla bir projede birlikte yer alabileceğini de söyledi.

Atagül, Yalı Çapkını dizisinde rol alacağı söylentisini ise yalanladı. Henüz kesinleşen bir şey olmadığını söyleyen Atagül, yeni projesinin ne olacağı ile ilgili bilgi vermedi.

Neslihan Atagül’ün adı, başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer alacağı Yalı Çapkını dizisinin başrolü için geçiyodu. İddialara göre güzel oyuncu incelemek üzere dizinin ikinci bölüm senaryosunu istemişti. Ancak Atagül bu iddiaları yalanlamış oldu.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler