Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Nihal Yalçın, Tamer Karadağlı ile ilgili tartışmalara son noktayı koydu!

Nihal Yalçın, Tamer Karadağlı ile ilgili tartışmalara son noktayı koydu!

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay -Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla bu yıl 58’incisi düzenlenen Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin kapanış ve ödül töreni, 10 bin kişilik Antalya Spor Salonu’nda düzenlendi.

Festivalin Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması’nda ‘Zuhal’ filmindeki rolüyle ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülünü alan Nihal Yalçın ile Yalçın’a ödül vermek için sahneye çıkan Tamer Karadağlı arasında yaşanan diyalog, sosyal medyaya damga vurdu.

Nihal Yalçın, Tamer Karadağlı ile ilgili tartışmalara son noktayı koydu! 8

Nihal Yalçın’ın ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülünü aldığı sırada ilginç anlar yaşandı. Oyuncu, ödülünü almadan hemen önce konuşmasını yaparken ‘Çocuklar Duymasın’ dizisindeki ‘Haluk’ karakteriyle tanınan Tamer Karadağlı’nın mimikleri ve tavrı dikkat çekti.

Nihal Yalçın, Tamer Karadağlı ile ilgili tartışmalara son noktayı koydu! 9

Tamer Karadağlı’nın Yalçın’ın konuşması sırasında sık sık saatine bakması gözlerden kaçmazken, konuşmasının ekip arkadaşlarına teşekkür ettiği kısmında Karadağlı, ödülü Nihal Yalçın’a uzattı.

Seyircilerin alkışladığı o anlarda Yalçın ise şaşkınlığını gizleyemeyerek ‘Kim verdi ödülü?’ diye sordu. Daha sonrasında ise Karadağlı’ya dönerek ‘Sus mu dediniz? Artık sus mu diyorsunuz?’ ifadelerini kullandı. Tamer Karadağlı ise meslektaşına ‘Ödülünüzle birlikte konuşun diye’ yanıtını verdi. Usta oyuncunun bu hareketi sosyal medyada çok konuşuldu.

Ödül töreni sonrasında sosyal medyadan Nihal Yalçın’ destek mesajı yağdı. Herkese teşekkür eden Nihal Yalçın,  Twitter hesabından yaptığı aşağıdaki açıklamayla tartışmalara son noktayı koydu. Nihal Yalçın açıklamasında; Bu gece benim gecem diyerek, ‘Tamer Karadağlı’nın önüme geçmesine izin vermeyin’ açıklamasını yaptı.

Sözü geçen videoyu aşağıda izleyebilirsiniz;