Ana sayfa Sosyal Medya Neslihan Atagül’den, eşi Kadir Doğulu’nun yeni dizisi Aşkın Tarifi’ne sosyal medyadan destek!

Neslihan Atagül’den, eşi Kadir Doğulu’nun yeni dizisi Aşkın Tarifi’ne sosyal medyadan destek!

tarafından zk zk

Televizyongazetesi.com/Detay – Neslihan Atagül Doğulu ve Kadir Doğulu çifti, mutlu beraberlikleri ile dikkat çeken ünlü isimler. Fatih Harbiye dizisinde birlikte oynadıktan sonra aşk yaşamaya başlayan ve iki yıllık birlikteliklerinden sonra da 2016 yılında evlenen çift, şu sıralar yeni bir dizinin heyecanını yaşıyor.

Neslihan Atagül, bilindiği gibi en son Sefirin Kızı dizisinde rol aldı. Bodrum’da yapılan çekimlerde rahatsızlanan ve geçirgen bağırsak sendromu yaşadığı öğrenilen oyuncu, diziyi bırakmak zorunda kaldı.

Bir süredir İstanbul’da olan ve eşinin de desteğiyle birlikte sağlığına kavuşan oyuncu, şimdilerde daha iyi. Neslihan Atagül’ün bir süre daha yeni bir dizide yer almayacağı tahmin ediliyor.

Ancak eşi Kadir Doğulu, kısa bir süre önce Aşkın Tarifleri isimli bir dizinin çalışmalarına başladı. Çekimleri de yakın zamanda başlayan dizinin tanıtımı da yayınlandı.

Kadir Doğulu ile Serra Arıtürk’ün başrollerinde yer aldığı dizinin ilk bölümü, 7 Haziran Pazartesi akşamı yayınlanacak. Bu tarihin de duyurulması ile birlikte Neslihan Atagül, eşine sosyal medyadan desteğini de geciktirmedi…

Fragmanı instagram sayfasında yayınlayan oyuncu, “Allahhh!” sözüyle kalp çizerek eşini de etiketledi ve aşağıdaki paylaşımı yaptı…

Neslihan Atagül'den, eşi Kadir Doğulu'nun yeni dizisi Aşkın Tarifi'ne sosyal medyadan destek! 7

Dizi daha başlamadan yurt dışı satışları için de Kanal D International harekete geçti ve alıcılarla görüşmeler başlatıldı… Aşkın Tarifi, eğlenceli bir yaz dizisi olarak ekranlara gelecek. Kadir Doğulu ilk tutkusunun oyunculuk ikincisinin ise mutfak olduğunu söylemişti. Oyuncu iki tutkusunu bir araya getiren bir diziyle ekrana geleceği için çok heyecanlı. Geçtiğimiz ay ünlü bir şef ile birlikte yemek yapma konusunda eğitimler alan oyuncu, oldukça iddialı bir rolle geliyor.